Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a szüleim tíltanak minket egymástól?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel régebben együtt voltunk,(kb 4 éve),nagyon szerettük egymást, de a szüleim tiltottak tőle mert az apukája roma származású volt.Emiatt is mentünk szét mert nem bírtam hogy így tíltanak minket,hogy mindig hazudnom kellett ha találkoztunk stb.Utána még néha beszèlgettünk de az utóbbi időben egyre többet,és még mindig érzünk a másik iránt,nem tudtuk egymást elfelejteni.

Viszont ha a szüleim megtudnák,nagyon kiakadnának és ettől félek.:(

Nem akarom a feszültséget,és nem akarom hogy veszekedés legyen.

Mit tegyek?

21/L


2017. okt. 3. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

És mi van akkor, ha kiakadnak? Mégis hogy lehet egy 21 éves NŐT tiltani? :D

21N

2017. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nőjj fel. Nem kell mindig kerülni a konfliktust. Felnőtt nő vagy, a te döntésed, kinőttél mar abból a korból, hogy elszámolással tartozz a szüleidnek.
2017. okt. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kén_ ***** válasza:

21 éves vagy, kérdező. Ha tisztességes a srác, a szüleivel nincs különösebb probléma, akkor mitől kéne tartanod? A szüleid a leírtak alapján 10 év múlva is majd teszik a megjegyzést a választottadra, legyen akármekkora hibája is a szemükben, szóval előbb-utóbb a sarkadra kell állnod. Tiéd a döntés, hogy mikor, és hogy kiért éri majd meg.


21/F

2017. okt. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tudom hogy egy felnőtt nő vagyok,de nem ismeritek a szüleimet.

Vagyis inkább a nevelőapámat mert ő ellenezte a legjobban ezt az egészet.

Nem akarok már megint balhét,mikor még fiatalkorú voltam volt elég bőven..

Már a sírás rajtam van a feszültségtől.

2017. okt. 3. 21:45
 5/9 kén_ ***** válasza:

Hát ha nem is felnőtt, de az biztos, hogy nem gyerek. Valahol a kettő között.:)

Eltudom képzelni a nevelőapádat, mivel az exemmel hasonló problémánk volt. Ott is a drága apuka meg se akart ismerni a két évünk alatt, és ebből sok ki nem mondott feszültség lett részünkről, nálam önértékelési problémák, exemnél meg bűntudat, pedig ő aztán semmiről se tehetett. Ez most sz'rul fog hangzani, sajnálom, és ne is kezeld szentírásként, csupán a saját tapasztalatom: rád nézve az a legjobb, ha elengeded a srácot. Túl fiatal vagy még, hogy sok mindent feladj, főleg úgy, hogy alig voltatok együtt, meg hát 17 évesen még teljesen más egy kapcsolat, mint huszonévesen. Ráadásul gondolom még függsz bizonyos mértékig a szüleidtől, szóval egy srác miatt ezt veszélybe sodorni butaság. Legyen akármilyen rendes a srác, majd találsz másikat. Édesapád kétlem, hogy változna. Mint látod van itt is olyan válaszadó, aki egy létező társadalmi problémát úgy dolgoz fel a nem túl sűrűn barázdált agyával, hogy rávetíti minden embertársára. Ez van, vannak ilyenek. Ha már önálló nőci leszel, azzal fogsz lenni, aki számodra szimpatikus, és megfelelő. Senkinek semmi beleszólása nincs rajtad kívül. :)


Próbáld magad túltenni rajta.


21/F

2017. okt. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

2 évig voltunk együtt.

Tudom hogy más egy kapcsolat olyan fiatalon,és más most,de attol félek hogy soha nem fogom teljesen elfelejteni,és valamilyen szinten bennem marad.

Nem azt mondom hogy szerelmes vagyok,neki is volt már kapcsolata azóta és nekem is,de valamilyen szinten bennem van és nem tudom miért.

Lehet azért ,mert nem amiatt szakítottunk mert nem működött,hanem mert tíltottak tőle.

2017. okt. 3. 22:17
 7/9 kén_ ***** válasza:
Vannak szerelmek, amik egész életedben megmaradnak emlékként. Majd el fog halványulni, és a végére nem marad benned rossz érzés ezzel kapcsolatban. Ehhez azonban egyrészt idő kell, másrészt az, hogy ne beszélj vele addig, amíg érzel iránta bármit, ami több egyszerű szimpátiánál. Amíg tartod vele a kapcsolatot, addig egy mindennapos emlékeztető lesz az egészre.:/
2017. okt. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6os!

Te ilyen rasszista utánzat vagy?

2017. okt. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na vajon mit????? :OOO
2017. okt. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!