Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsal a párom. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy ideje már beléptem a messengerébe mert már 1szer átvágott 3 éve.most az van hogy Szeptemberben elment nyaralni és ott egy férfivel megcsalt és messengeren beszélgetnek persze én létom.

Nem tudom mit évő legyek mert nem akarok ugy elé állitani hkgy én beleléptem a messengerébe.

otletek?



#Messenger #megcsalá
2017. szept. 26. 01:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Miért néztél bele ?---->mert nem bízol benne----->miért nem bízol benne ?----->mert átvágott egyszer----->megtette újra ?----->igen----->neked belefér ?....stb. Juss el az elfogadásig vagy a kapcsolati státuszod megváltoztatásáig, majd hajtsd végre. Egyéb teendőd nincs.
2017. szept. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Megszoksz vagy megszöksz. Ha utóbbi akkor mindegy mit gondol messengerbe lépésről. Ha előbbi, akkor egyszerűen ajánld fel neki a nyitott kapcsolatot, a titkolózás sosem vezet jóra.
2017. szept. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
Engedd el.
2017. szept. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Én kirúgnám.
2017. szept. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az egyertelmu higy kirugom.
2017. szept. 26. 01:39
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Az semmi ,hogy bele néztél a messengerébe az mellett amit ő tett,mond meg neki,hogy szedje magát és menjen a szeretőjéhez..ha azzal jön,hogy mit képzelsz magadról amiért elolvastad a beszélgetését,csak mond neki,hogy egy szava se lehet .. én kivágnám indok nélkül,mint a macskát sza*ni.
2017. szept. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
"Az egyertelmu higy kirugom." Akkor milyen ötlet kell ? Beszappanozott lábad lendítsd az ülepe irányába akkor.
2017. szept. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Tanítsd meg a következőnek, mit jelent a bizalom, bár előtte újra kell teremtened, és jobb lenne ha nem kellene elmagyarázni senkinek, hogy lehet fel meg leépíteni...de sajnos most ez van.
2017. szept. 26. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

Ilyen helyzetben nincs szükség magyarázatot adnod, hogy miért is néztél bele a messengerébe. Oké, nem volt szép dolog, de nyilván azért tetted, mert volt benned egy rossz érzés, volt egy sejtésed, ami ráadásul beigazolódott, szóval nincs miről beszélni.

Ha lelkiismeret-furdalást próbál benned kelteni, amiért belenéztél a dolgaiba, ne törődj vele, mert nincs igaza!


24N

2017. szept. 26. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

Nem a bíróságon vagytok, ahol bizonyíték kell, meg hogy hogy jutottál hozzá.

Megmondod, hogy tudod, hogy újra megcsalt, itt lett vége, húzzon a p.ba. Semmilyen kérdésre nem kell válaszolnod meg bizonygatni, hogy kinek van igaza.

2017. szept. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!