Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nőnek vagy a férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőnek vagy a férfinak érdemesebb először azt mondania, hogy szeretlek?

Figyelt kérdés
És mennyi idő után nem számít "ijesztőnek"?
2017. szept. 18. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Amelyik úgy érzi. De a legtöbbször csak azért mondják ki az emberek, mert szeretethiányosak, és szeretve szeretnék érezni magukat.
2017. szept. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Te is amerikai filmeken nottel fel mi? Akinek elobb eszebe jut es nem fog senki megijedni.
2017. szept. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen szabály. Sok idő után is lehet valakinek ijesztő. Nem releváns, bármilyen adatot is írnánk, mert mindenki más. Nekem pl nagyon ijesztő volt, hogy a harmadik randin megcsókolt a párom és azt mondta, hogy szeret, neki viszont ez volt "rendben".
2017. szept. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a párom mondta ki először (fiú) és nekem nagyon jól esett. Én kicsit később tudtam csak kimondani,de azóta ha tehetném minden percben megtenném!
2017. szept. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam mindig a lány mondja ki, mert nekem magamtól eszembe sem jut.


Az jut erről az egészről eszembe, hogy ezeket amúgy mindenki amerikai romantikus filmekből vette? Tényleg olyan, mintha ott találták volna ki ezeket és utána az emberek valamiért elkezdték volna a valóságra is alkalmazni és emiatt nekem ez az egész olyan erőltetettnek tűnik.


Ha mondják nekem, akkor visszamondom, hogy ne bántsam meg a másikat, de magamtól nem.

2017. szept. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!