Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van aki tényleg küzdött a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki tényleg küzdött a szerelméér? (Akkor is amikor minden veszni látszott)

Figyelt kérdés
Most a hosszabb kapcsolatokra gondolok, ahol már tényleg benne volt mind két félben, hogy együtt élik le az életüket, de valami miatt mégis rosszul sült el, és az egyik fél azt mondta elég, de te nem adtad fel? Szívesen fogadok történeteket, tanácsokat bárkitől.

2017. szept. 12. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, 300 kmre egymástól, távkapcsolatban a féltékenységi rohamaim majdnem tönkretették a kapcsolatot, minden héten sírásig veszekedtünk de nem akartam, hogy vége legyen, dolgoztam magamon, felálltam a dologból. Nem mondom, hogy most már nincs semmi gond, de rengeteget javultam és küzdöttem és mindig számíthattam a páromra.
2017. szept. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

volt sajnos, hogy kitartottam az exem mellett, baromira nem érte meg, de tanulságos volt, inkább szakítok ha nem vagyok boldog és a másiktól nem látok semmi igyekezetet kérés ellenére sem


aztán még jobban melléfogtam egy éretlen csajt fogtam ki, azt hittem megéri várni, de nagyon nem passzoltunk

2017. szept. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"de tanulságos volt, inkább szakítok ha nem vagyok boldog és a másiktól nem látok semmi igyekezetet kérés ellenére sem "


Sajnos nekem is van egy történetem az életemből, melynek ez lett a tanulsága.

Drága évek mentek el a sok egyoldalú küzdelemmel, nem akartam őt elveszíteni. Sok évig voltunk együtt.

De ha csak az egyik fél akarja, akkor ott nincs mit tenni. Lehetsz te akármilyen kitartó hősszerelmes.

Mindkét félnek dolgozni kell a megmentésen, helyreállításon.


Ha mindkét fél benne van, lehet jó az a bizonyos káposzta újramelegítve.

2017. szept. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én jelenleg is küzdök a szerelemért, de szerencsére ő is küzd velem együtt, igy bizok benne, hogy hamar átlépjük a hullámvölgyet.
2017. szept. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen,kemény küzdelem volt. Nagyon beleszerettem,de Sosem billentünk át a tartós kapcsolat oldalára. Közölte,nem látja bennem a leendő gyermekei anyját,nem tud velem hosszabb távra tervezni. Ennek ellenére nem adtam fel,sőt még erősebb érzelmek vezérelték,Minnél inkább hanyagolt,annál jobban hiányzott. Barátság maradt köztünk,így a találkozások megmaradtak. Hosszú évek múlva lett egy komoly kapcsolatom - bár akkor is őt szerettem - és kiszakított belőle. Azóta együtt élünk irigylésre méltó szerelemben.
2017. szept. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen féloldalas kapcsolatok mindig azok is maradnak.


Nem hiszem, hogy megérné.

2017. szept. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Két éven át minden egyes nap.Aztán belefáradtam,azt mondtam:elég!Ezután szintén majdnem két évig szerettem valakit,aki soha nem érdemelte meg.Azóta ha látom,hogy valami nem gömbölyű,bele sem kezdek.
2017. szept. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!