Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párkapcsolatban élő Férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolatban élő Férfiak kevésbé kívánnak meg mást egy rendezvényen, ha előtte kielégítik őket?

Figyelt kérdés
Párommal nagyon jó a kapcsolatom,de most egy kijelentése szöget ütött a fejembe. Holnap este menne el egy rendezvényre,szimplán kikapcsolódás céljából. Ésszerű lenne neki egyből munkából kocsiba pattanni, nem húzni az időt hazajövetellel (30km), és pödörni a rendezvényre,de most kitalálta,hogy neki előtte mindenképp haza kell jönnie hogy szeretkezzünk,mert neki ez fontos! Ez nekem elég furcsa, nem vagyunk szexfüggők, miért nem lehet ezt most kihagyni? Fél hogy félrelép?
2017. szept. 7. 16:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A szerelmed leszopni valami nagy kérés, extra munka, kellemetlen kötelező dolog? Én pinát nyalni is imádok, főleg azét akit szeretek.


Az előbb félig-meddig hülyéskedve írtam azt a választ, de ezt most nem.

2017. szept. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ha pl valaki nem szereti, akkor ja, kellemetlen munka lehet minden nap megtenni.
2017. szept. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Azért jó olyan nővel lenni, aki szeret szopni.
2017. szept. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
nyilván. de természetesnek venni enyhén szólva bunkóság.
2017. szept. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!