Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párkapcsolatban élő Férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolatban élő Férfiak kevésbé kívánnak meg mást egy rendezvényen, ha előtte kielégítik őket?

Figyelt kérdés
Párommal nagyon jó a kapcsolatom,de most egy kijelentése szöget ütött a fejembe. Holnap este menne el egy rendezvényre,szimplán kikapcsolódás céljából. Ésszerű lenne neki egyből munkából kocsiba pattanni, nem húzni az időt hazajövetellel (30km), és pödörni a rendezvényre,de most kitalálta,hogy neki előtte mindenképp haza kell jönnie hogy szeretkezzünk,mert neki ez fontos! Ez nekem elég furcsa, nem vagyunk szexfüggők, miért nem lehet ezt most kihagyni? Fél hogy félrelép?
2017. szept. 7. 16:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szimplán kanos mostanában és tudja, hogy holnap is az lenne. Ettől még nem lépne feltétlenül félre, maximum kellemetlenül érezné magát.
2017. szept. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Miért nem őt kérdezed? Honnan tudjam én vagy bárki más, aki nem a párod?

Ezt is meg lehet úgy fogalmazni, hogy ne számonkérésnek vagy vádnak hangozzon.

2017. szept. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Végül is... aki jól lakott az nem kér repetát és nem is vágyik a kajára egy ideig.
2017. szept. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy attol fel, te lepsz felre 😊
2017. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi.. Ja igen utolsó... Erre nen is gondoltam! Hihi
2017. szept. 7. 17:19
 6/14 anonim ***** válasza:
34%

Nem akartam erre a kérdésre rákattintani, mert bassz, mi ez már, de a kíváncsiság erősebb volt. 😊


Szöget ütött nekem is ez a kijelentés " nem vagyunk szexfüggők", de neki pont-pont a rendezvény előtt kell a szex.

Nem akarlak elkeseríteni, de egy tapasztalt férfi, ha jól akar teljesíteni a randi előtt, akkor kicsavarja a gyíkot előtte.

Az meg a másik tévhit, h jól lakott oroszlán nem vadászik. 😊 Ezt naív asszonykáknak regélik a szintén naív asszonykák. 😊 Na, de ez most nem ide tartozik.

2017. szept. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Már ez is baj???? Hogy kíván? Nő vagyok, de a nemlétező tököm ki van az ilyen mindenhol csapdát sejtő-konspiráló nőkkel.
2017. szept. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ma is szeretne veled lenni, de ma valamiért nem megoldható? Vagy csak azt szeretné, hogy a távollétében jobb hangulatban légy?


De te ismered, és nyilván nem véletlen, ha neked ez jutott eszedbe.

2017. szept. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
Biztos sokkal kevesebb megcsalás történne a férfiak részéről, ha a párjuk kérdés/kérés nélkül napi kétszer leszopná őket :D
2017. szept. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%
Na, Te is elmehetsz a .... lópikulába 9-es. 😅
2017. szept. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!