Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy nő párkapcsolatban él,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő párkapcsolatban él, akkor annak ellenére illik, szabad megmondani neki, hogy odáig vagyok érte?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy lány, de foglalt. Ti mit tennétek a helyemben? A barátját nem ismerem, tehát nem arról van szó, hogy a haverom nőjét szeretném lenyúlni. Volt valaki hasonló helyzetben?
2017. aug. 15. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod lenyúlni, akkor minek?
2017. aug. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem igazán
2017. aug. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én szeretném a lányt magamnak. Arra értettem, hogy nem a haverom nője, tehát nem az a célom, hogy a haverom barátnőjét nyúljam le. Egy olyan lányról van szó, akinek van barátja, de a srácot nem ismerem!
2017. aug. 15. 12:15
 4/12 anonim ***** válasza:
Megmondhatod, de ha boldog kapcsolatban élnek, nem fogod érdekelni, és távolságtartóbb is lesz veled.
2017. aug. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Mondd el neki nyugodtan, ha normális a lány, akkor ezek után hozzád sem szól. Ha pedig el tudod szeretni, akkor csak egy olcsó kis lotyó, aki majd mellőled is garantáltan így fog lelépni. Ha van egy kis eszed, nem nyomulsz foglalt csajokra, teljesen mindegy, mennyire bejön.
2017. aug. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Megmondhatod, max elhajt. Ha meg esetleg nem jó a kapcsolat a barátjával, megadhatja a kezdő lökést a szakításhoz.
2017. aug. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A legrosszabb ***** válasza:
100%

Mondhatni mondhatod, de nem jelent semmit, nincs következménye, és ez benne a legjobb, hogy nem fog változni semmi. Velem is előfordult már, hogy egy nőnek elmondtam, hogy nagyon bejön, és ha nem lenne barátja, simán el tudnék vele képzelni párkapcsolatot is. Ettől eltekintve ő ugyanúgy megmaradt a barátjával, én meg nem éltem bele magam, és kerestem másik nőt.


Egyébként azt már észrevettem, hogy sok faszi szinte betegesen beleéli magát az ismerkedésbe, aztán persze nagyot koppannak, és részben maguknak köszönhetően építik le a saját önbizalmukat. Srácok, nem kell komolyan venni semmilyen ismerkedést, ennyi a recept.

2017. aug. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Minek neked más nője? Sajátot nem tudsz szerezni?
2017. aug. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

Hát...az érme két oldala...tipikus.


Amit én tennék: Az "illik" ,"nem illik" dolog nincs,nem létezik,azt csinálsz,amit akarsz,nincs se isten,se erkölcs,felejtsd el ezeket.(De komolyan).


VÁLASZ: Ha esélyét látnám,hogy le tudom nyúlni,megpróbálnám,ha nem gyerekkori haverról van szó(báűr még ez is belefér),vagy a főnököd csajáról,akkor mehet a dolog szerintem.


Mérlegeld az arányokat: Milyen a barátja,milyen a háttere,hogyan tudod elvenne a nőjét,milyen várható következményei lehetnek,stb...


Az ősi mondás igaz:pénzben,és nőben nincs barátság,illetőleg: hatalmas trófea,ha egy nőt le tudsz nyúlni a barátjáról.


A barát pótólható,a nő is,szóval jó buli.


Próbáld meg,de ilyen "illik" dolgon felhorkantam.

Ha a lehető "legdurvább" vagy,és "legerkölcstelenebb",akkor sosem érhet meglepetés,sem más.

Hidd el,nincs aki kérdőre vonjon,csak törvénybe ütközőt ne csinálj. :D

2017. aug. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nálam lényegesen jobb módúbb a barátja, viszont a lányt zavarta az, hogy pénzes a barátja. A rokonai mutatták be a fiút a lánynak és így jöttek össze. Amikor beszél róla, akkor nem érzem azt a nagy lelkesedést a lánytól a fiú iránt. Valamiért azt érzem, hogy nem működik a kapcsolatuk és emiatt érzem azt, hogy talán a fiú helyébe léphetnék.
2017. aug. 15. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!