Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez vajon szerelem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vajon szerelem, vagy fellángolás?

Figyelt kérdés
Tényállás: teljesen hétköznapi felállás, én vagyok a sztori hímtagja (izé), a másik szereplő pedig egy csodás lány. Egy ideje egy projekten dolgozunk, az első pillanattól fogva Ő volt a legszimpatikusabb az egész csapatban, minden porcikája, megnyilvánulása, hangja, pillantása, mosolya és nevetése olyan hatással van rám, hogy azt érzem, csak azzal el tudnék vegetálni életem végéig, hogy elém rakják és nézem, miket csinál. :D Nem voltam még szerelmes, ne kövezzetek meg a bugyuta kérdésemért. Ez lehet az? Beszélgetünk, megvan egy alap összhang is, személyesebb dolgokban is egyetértünk, viszont még nem nőtt ki a herém, hogy elhívjam hivatalos találkozókon kívül máshova is (rossz úgy együtt dolgozni, hogy kikosaraz és mindenki feszeng). De úgy érzem, érte tenni akarok, mert annyival másabb, mint nettó bárki, akit eddigi földi létem során megismertem.
2017. aug. 31. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen ez a Szerelem! Ne hagyd elmenni magad mellett! Tegyél érte, hogy ő is észrevegyen. Használd a testbeszédet, a nők egyből leveszik az ilyesmit :)
2017. aug. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz? Véletlen érintések, kihúzom magam mellette, csillagszemmel nézem? :D Járatlan vagyok még ebben...
2017. aug. 31. 23:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Így van! Szemezés, mosolygás,-de nem mű mosoly, a szemeden is látszon, hogy tényleg tetszik.

Véletlen érintés nagyon jó, de óvatosan.......ne a combjával kezd! Humor a te fegyvered, szórakoztasd a lányt. A nők imádják a vicces pasikat. Húzd ki magad, sugározz magabiztosságot, mint aki pontosan tudja mit akar :)

2017. szept. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!