Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van valakinek ilyennel tapaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek ilyennel tapasztalata (akár pozitív akár negatív)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érdekelne a véleményetek:


Gimiben végig nagyon szerelmesek vagytok valakibe, aki nem viszonozza ezt. Aztán ballagás után nem beszéltek többet, mindketten élitek az életeteket. A volt szerelmed megházasodik, neked meg 16 éve jól működő párkapcsolatod van, amiben szereted a másikat és a mai napig szerelmes vagy, el sem tudnád képzelni az életed a másik nélkül.


Aztán egy pubban összefutsz a volt gimis szerelmeddel és újra felveszitek a kapcsolatot. Nem beszéltek sűrűn, kéthavonta 1x maximum.

A saját kapcsolatod még mindig jól működik.

Megkeresitek a régi osztálytársaitokat és mondjuk félévente rendeztek egy éjszakába nyúló iszogatós találkozót.


Kérdés:

Van-e esély arra, hogy a régi gimis szerelem újra fellángol? Ha már másba vagy szerelmes ezer éve, akkor újra beleszerethetsz abba aki az első szerelmed volt?

Vagy ha egyszer elmúlt valami akkor az már nem éled fel újra, pláne ha beteljesületlen volt?


Az, hogy ki milyen nemű nem fontos, mindkét nemtől érsekelnének a tapasztalatok.



2017. júl. 11. 10:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ha annyira boldog vagy a jelenlegi paroddal

mi a francer kell ilyenen agyalni?

Miert ne lehetne belőle szerelem de kitudja meddig tartana...es miert kene elbszni a jelenlegi kapcsolatot egy ilyen tini szerelem miatt??

2017. júl. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
5%

"A saját kapcsolatod még mindig jól működik."


na ne viccelj, ne ámítsd magad!


ha jól működne, nem ábrándoznál a régi gimis akárkiről!

2017. júl. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Gondoljátok, hogy egy anomim fostalicska oldalon nem mondanám el ha rólam lenne szó? 😃 én a gimis szerelmem látványától is hányok, nem én vagyok a főszereplő a történetben.
2017. júl. 11. 10:57
 4/20 anonim ***** válasza:
5%

1. ha szerinted a gyakori.hu fostalicska oldal, minek vagy itt?


2. ha nem te vagy a sztori érintettje, minek ütöd bele az orrod más magánéletébe?

2017. júl. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Kitalálom: car napod van és érdemben nem tudsz válaszolni egy elméleti kérdésre, ezért kötsz bele minden lényegtelen dologba.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak:

1. Jelenleg nem ismerek olyan oldalt, ahol lehet közvéleménykutatást végezni és ahol kikérhetem mások véleményét és megismerhetem más emberek nézőpontját.

Az oldal az olyan mentalitású emberek miatt fostalicska, akiknek feltett szándékuk, hogy kötekedjenek és ítéletet mondjanak más emberek felett, holott nem tudnak semmit.

2. Csak. Mert érdekel. De mint mondtam elméleti a kérdés, nem a szomszéd Gizikének a magánéletére vagyok rákattanva.

2017. júl. 11. 11:32
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha jól működik a meglévő kapcsolata, akkor abba nem nagyon szól bele a régi szerelem. Ha épp mélyrepülésben vannak, akkor esetleg egy semmitmondó fellángolást tudok maximum elképzelni, ami jobb esetben gondolati szinten marad és szóra sem érdemes. Ha valami más, több alakul, akkor érdemes megfontolni, hogy tényleg minden rendben van-e.
2017. júl. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! :)
2017. júl. 11. 12:15
 8/20 anonim ***** válasza:
5%

"Az oldal az olyan mentalitású emberek miatt fostalicska..."


te, figyelj, nem biztos ám, hogy velem van a gond, ha te ráérsz ilyen elméletinek nevezett kérdésen pörögni (hehe, lefogadom, hogy márpedig te vagy az egyik szereplő itt, de tagadd csak le), másrészt ilyen-olyan mentalitásúnak nevezel, leszólod ezt az oldalt, de azért csak rá vagy utalva, hogy ide irkálj, és nincs senki, akivel érdemben beszélni tudnál... na, látod, ez a szánalmas!

2017. júl. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%
Bocs, de a kérdező legalább elmélkedik valamin. Sokkal értelmesebb ez, mint pocskondiázni másokat. Lehet, hogy azért ír ide, mert most épp csak utálatos vagy csak simán földhözragadt emberek veszik körbe. Ez nem rá nézve szánalmas.
2017. júl. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Neked most komolyan feltett szándékod, hogy visszajárj kötekedni?

Talán irigyled a szabadidőmet? 😉

Nem mellesleg nem neveztelek semminek, ha személyeskedni támadna kedvem azt nem így csinálnám.

Nem, biztos nem veled van a probléma, te csak a 100. önjelölt pszichológus, gondolatolvasó vagy Coelho vagy, aki jobban tudja hogy mit gondol a másik, mint ő saját maga. Mondjuk ezzel nincs semmi baj, kellenek az ilyen emberek is. 😀


Azt is tudod, hogy nekem nincs kivel beszélnem, ez is remek. 😆

Ha ennyire érdekel a dolog, akkor épp rakott krumplit csinálok, aztán megyek dolgozni, a barátaim pedig sajna épp melóznak, én pedig nem szeretem őket ilyenkor zavarni. Pláne ilyenekkel. Megnyugodtál vagy kíváncsi vagy még valamire? 🤡

2017. júl. 11. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!