Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van valakinek ilyennel tapaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek ilyennel tapasztalata (akár pozitív akár negatív)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érdekelne a véleményetek:


Gimiben végig nagyon szerelmesek vagytok valakibe, aki nem viszonozza ezt. Aztán ballagás után nem beszéltek többet, mindketten élitek az életeteket. A volt szerelmed megházasodik, neked meg 16 éve jól működő párkapcsolatod van, amiben szereted a másikat és a mai napig szerelmes vagy, el sem tudnád képzelni az életed a másik nélkül.


Aztán egy pubban összefutsz a volt gimis szerelmeddel és újra felveszitek a kapcsolatot. Nem beszéltek sűrűn, kéthavonta 1x maximum.

A saját kapcsolatod még mindig jól működik.

Megkeresitek a régi osztálytársaitokat és mondjuk félévente rendeztek egy éjszakába nyúló iszogatós találkozót.


Kérdés:

Van-e esély arra, hogy a régi gimis szerelem újra fellángol? Ha már másba vagy szerelmes ezer éve, akkor újra beleszerethetsz abba aki az első szerelmed volt?

Vagy ha egyszer elmúlt valami akkor az már nem éled fel újra, pláne ha beteljesületlen volt?


Az, hogy ki milyen nemű nem fontos, mindkét nemtől érsekelnének a tapasztalatok.



2017. júl. 11. 10:39
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Utolsó! Szokásom elmélkedni amikor van szabadidőm, talán túl sokat is. Ez az előnye ha az ember nem tévézik. 😊 ahogy fentebb is írtam vannak barátaim, meg párom is van, de azért ilyenekkel nem hívom fel őket munkaidő alatt, most pedig jelenleg csak 2 macska és 2 kutya van mellettem, de ők nem igazán akarnak válaszolni. 🤔
2017. júl. 11. 12:42
 12/20 anonim ***** válasza:

igazából az a képmutatás vagy sznobizmus a zavaró, h. fostalicskának nevezed a gyakori.hu-t, de azért itt lógsz, és elmélkedsz.


nem szarunk oda, ahol eszünk...

2017. júl. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nyilván lefostalicskázom az oldalt, ha az esetek 80%-ában azt látom, hogy az emberek nem a kérdésre válaszolnak, hanem belekötnek olyanokba amikről gőzük sincs. A kérdést pedig azért írtam ki, mert gondoltam ebbe nem annyira lehet belekötni és érdekelt mások véleménye. Nem arra voltam kíváncsi, hogy a válaszadók szerint én vagyok-e valaki a történetben vagy vannak-e barátaim.
2017. júl. 11. 12:48
 14/20 anonim ***** válasza:
56%
Te gyalázatos! Hogy volt merszed le fostalicskázni a gyakorikerdeseket? Szégyelld össze magad!
2017. júl. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"Te gyalázatos!"


nem, ezt nem kellett volna írnod, ha meg irónia van mögötte, akkor sem.


nem gyalázatos, csak lenézi itt a népet, de azért várja a tanácsokat.

2017. júl. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Lehet ilyen, Kérdező. Én speciel 17 éve képtelen vagyok kiszeretni az akkori gimnazista szerelmemből, és ő az egyetlen akivel együttélést, meg családalapítást is el tudnék képzelni, mindenki mást elhajtok a 3,14csába.

Sajnos, a dolog nem kölcsönös, így aztán maradok szingli az örökkévalóságig.

A fröcskölődökkel meg ne foglakozz Kérdező, majd a főorvos meg az ápoló megteszi, ezért fizetik őket :) adtam nekik mínuszt.

2017. júl. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Amúgy te fogyatékos vagy vagy csak simán gyökér? Ki mondta, hogy lenézek itt bárkit is?

Az iróniát pedig értettem és azon legalább elmosolyodtam. 😜

2017. júl. 12. 09:14
 18/20 A kérdező kommentje:

Kedves #16-os!


Meg sem próbáltad mással?

Azért remélem, hogy nem maradsz egyedül, próbálj meg esélyt adni másoknak is, hátha! :)

2017. júl. 12. 09:21
 19/20 anonim ***** válasza:
#16, próbáltam, 10-nél is több lánnyal. 2-3 hónapig döglődött a kapcsolat, aztán vége is lett. A jelenlegi rekorder még mindig 5 hónap. Ez is bizonyítja, hogy igazi érzelmek állnak a háttérben, nem egy könnyű dugás. Azt elég bajos lenne több mint 17 évig fenntartani...
2017. júl. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én az utolsó válaszadónak adok igazat

sajnos ha az illető valóban "Az Igazi" volt, akkor soha az életbe nem lehet őt elfelejteni

csinálhatsz bármit.

ahogy írta: összejöhetsz mással "ló nincs, jó a szamár is" alapon, de az a kapcsolat annyit is ér

és borítékolható hogy vége is lesz igen hamar.

esetleg még rosszabbul sülnek el a dolgok, és lesz egy egymást maró-gyűlölő kényszerpárocska akit csak a gazdasági érdek vagy a gyerek tart össze...

2018. szept. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!