Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért érezhet így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért érezhet így?

Figyelt kérdés

Van egy lány,akivel kollégák lettünk. Nagyon jól elvoltunk,sokszor ölelgettük egymást,igényeltük a másik társaságát aztán odáig jutottam, hogy elkezdtem érezni iránta. Tegnap este megmondtam neki,hogy szakitsunk meg minden kapcsolatot,mert többet érzek nála a barátságnál. Ezt azért csináltam így mert hetente másik pasival irogat, mindet dobja, nem igazán tudja,hogy mit akar. Mindig valaki legyeskednek körülötte. Ezek fényében döntöttem úgy hogy elmondom neki hogy könnyebb legyen túllépni rajta.

2 barátunknak elmesélte eléggé magába roskadva és mondta nekik,hogy aludni sem bír majd a történtek miatt.... Ma is teljesen magába van roskadva.. Látom rajta. Senkivel nem beszél, csak mereng. Ha szólnak hozzá a többiek először észre sem veszi. Látom a szemem sarkából hogy nagyon néz rám....

Miért viselte meg ennyire a dolog ha könnyedén rámondta,hogy rendben szakitsunk meg a kapcsolatot. Miért zuhant akkor meg?


2017. aug. 25. 16:24
 1/1 anonim ***** válasza:
hat de ugye õ nem mondta hogy akar tobbet mint baratsag? csak te mert mar nem birtad ugye.. ha annyira akart volna valami tolled mondta volna õ vagy elmondta vlna az erzeset de nem tette nem tudni miert lehet csaladi gondok de lehet az is hogy mar nem tud bolonditani teged stb semmi sem lehetetlen
2017. aug. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!