Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ha szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha szerelmesek vagytok, akkor is flörtöltök más nővel (a párotokon kívül)?

Figyelt kérdés
Figyelem! Nem akkor, ha "csak" szeretitek már, hanem mikor még szerelmesek vagytok.
2017. aug. 18. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Akó' nem.

31/f

2017. aug. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam.
2017. aug. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jól gondolom, hogy nem? Tehát csak akkor van akár ártatlan flört is mással, ha már kihűlt a nagy lángolás?
2017. aug. 18. 17:30
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerelem van, akkor nem. Ha "csak" szeretet van, akkor sem. Ha van flört, akkor nem tisztelem a másikat, úgy gondolom. Ha szeretnélek, akkor meg tisztelnélek.

31/f

2017. aug. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nope.
2017. aug. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Természetesen, a szerelem, mit változtatna rajta?
2017. aug. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha az ember valóban szerelmes, akkor szerintem, eszébe sem jut. Ha mégis, akkor nem szerelmes.
2017. aug. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

megtehetném, de nem


szeretem a párom, utálom a drámát -> nem hozom ilyen helyzetbe és nem is akarom

2017. aug. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem nagyon
2017. aug. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Életemben egyszer csináltam ilyet, és akkor már nem voltam szerelmes az aktuális páromba. Amúgy semmi más nem történt egy hajcsavargatós, fejfélrebillentős beszélgetést kivéve. Nem direkt csináltam, sajnos nem vettem észre, egy negyed óráig, hogy adom a jeleket. Egy nagyon vonzó pasi volt az illető, akivel iszonyúan egy hullámhosszra kerültünk. És igen, akkor nagyon erősen elgondolkodtam, hogy én már nem szeretem a párom, és őszinte és gerinces voltam, elmondtam neki, hogy rájöttem egy negyedórás szabadjára hagyott ösztönből, hogy már nem szeretem őt, ennek a kapcsolatnak ennyi idős korban pedig már nincs értelme, hisz olyannal akarom leélni az életem, akihez tudok 2 évnél tovább is annyira vonzódni, hogy nem csinálok ilyet.. Szégyelltem magam, nagyon. úgy éreztem igen tiszteletlen voltam a párommal. Komolyan bocsánatot kértem tőle, és megadtam neki a lehetőséget, hogy mással boldogabb legyen. És nem, utána nem jöttem össze ezzel az illetővel, meg egy ideig mással sem...
2017. aug. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!