Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, akik hamar szerelmese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik hamar szerelmesek lesztek?

Figyelt kérdés

Mennyi idő után történik meg? És "mi" szokta kiváltani? A lányon kívül természetesen :)

Kort is írjatok légyszi. 21n


2017. júl. 12. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet hülyeség, de első látásra, ha valaki szimpatikus, utána megismeri az ember közelebbről és egyből elkezdenek repkedni a kis rózsaszín pillangók a pociban, ha passzol minden :)
2017. júl. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1


Ilyen nem létezik, ergo a felvetésed irreleváns.

2017. júl. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogyne létezne én nem azt írtam, hogy első látásra szerelem, hanem azt, hogy ha első látásra szimpatikus és megismerem utána kialakulhat azonnal, ha minden oké. Azért érted :)
2017. júl. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én régebben amikor pancser voltam, már volt, hogy ha egy szép lány beszélt is csak velem, én azonnal szerelmes lettem, pedig nem is tudtam róla semmit. Szóval akér azonnal is, mert ha valaki önbizalomhiányos, akkor nagyon mésképp tudja látni a dolgokat. Azóta már kinőttem ebből. Jelenleg 21, de akkor amikor olyan voltam, 16-18 éves voltam.
2017. júl. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3


Így már realistább, egy kicsit, igaz szerintem ez sem túl valószínű, hogy két ember KÖLCSÖNÖSEN szimpatikus egymásnak, és nem X fél nyomul, Y meg "majd meglátjuk" módon esetleg elfogadja.

2017. júl. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom megmagyarázni, de volt az életem során néhány, akibe szinte azonnal...feromonok, kisugárzás, sorszerűség????? Passz.
2017. júl. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5


Legjobb esetben is 25%, az esélye...


Lehetőségek:


1.Mindketten szimpatikusak egymásnak

2.Csak neked ő

3.Csak neki te

4.Egyikőtöknek sem a másik.


25% elég csekélyke. Főleg, hogy nem arányosan oszlik el a dolog, van pár k**ög akiknél mindig az 1.történik, de legtöbbünk a másik háromból szop be egyet.

2017. júl. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én többször lettem szerelmes nagyon gyorsan. Volt akibe az arcának a szépsége miatt, volt aki meg vékony volt és nagy kerek mellei voltak + szép is volt 48/f
2017. júl. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!