Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan keltsem fel egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel egy srác figyelmét?

Figyelt kérdés

Úgy általánosságban vagyok ezekre a praktikákra kíváncsi, mivel ezen a téren ügyetlen vagyok, szükségem lenne jó tanácsokra. :D

Máshogy kell flörtölni egy jófiúval, mint egy rosszal?

19/l


2017. aug. 1. 22:24
 1/5 Eneos válasza:

Tedd ki a melleid.


Eneos

2017. aug. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igy: [link]
2017. aug. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tömbd a szájába a tangád érteni fogja
2017. aug. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez a sráctól függ. egy "nyomira" neked kell nyomulni, mert ő nem fog kezdeményezni. egy művészlélek érdeklődését akkor fogod felkelteni, ha rejtélyesnek és mély gondolkozásúnak mutatod magadat. stb stb

esetleg tudhatunk többet a srácról?

2017. aug. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Eneos válasza:

...utolsónak. Azért mert nem kezdeményez nem hiszem, hogy nyomi lenne. Ha nem látom értelmét nem fogok kezdeményezni. Párszor szemkontaktust teremtek, ha semmi reakció nem kezdeményezek mert nincs különösebben értelme.

Ha nyomi vagyok, elfogadom!:)


Eneos

2017. aug. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!