Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tetszik egy férfi, de nem merek felé közeledni?

Figyelt kérdés
Van egy férfi,aki bejön,szerintem én is neki.De nem merek felé nyitni félek,hogy ismét csalódok.Mit tegyek?
2017. júl. 20. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt akkor mi van ha csalódsz. Egy próbát megér nem?
2017. júl. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne tegyel semmit, eld le az eleted egyedul! Remelem erted a lenyeget!
2017. júl. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

1#-es jól mondja. Egy próbát megér, hidd el semmit nem veszítesz.


19/L

2017. júl. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Ha ismet csalodnal, akkor mi tortenne? Nem heverned ki? Holnap nem kelne fel a nap? Vagy te sem?


Nincs vesztenivalod!

2017. júl. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt tedd, hogy közeledsz felé. Csak tapasztalatot nyerhetsz, hogy milyen érzés amikor lepattintasz egy férfit, VAGY megnyerheted a tetszik férfit!
2017. júl. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha "véletlenül" hozzá-hozzáérsz a karjához, rámosolyogsz, megjegyzed, hogy jó az inge/pólója, akkor (ha nem teljesen hülye) rájöhet, hogy tetszik neked. Onnan meg az ő térfelén a labda.
2017. júl. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mosolyogj rá,és kérdezd meg,lenne-e kedve meginni veled egy kávét.Szerintem nem fogsz belehalni.Ha negatívan indulsz neki,eleve balul fog elsülni a dolog.Ha pozitívan,az rengeteget dob a kisugárzásodon,és ezáltal a vonzerődön is!
2017. júl. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak azt ne tedd amit én teszek már régóta... azaz semmit. Mert akkor tényleg nem lesz semmi (ha ő sem lép). Nálam máshogy, pont fordítva működik a dolog. Megtetszik valaki és teljesen hidegen viselkedek vele pl. kerülöm a tekintetét, a lehető legkisebbre szorítom a kommunikációt vele, nagy ívben elkerülöm ha meglátom ahogy ő közelít felém. Ebből mit lehet leszűrni... azt,hogy le....rom. Mondjuk, ez a viselkedés is feltűnő, de negatív mintsem pozitív. Ez nálam is a csalódások miatt alakult így. De jó lenne,ha egyértelműen csak olyanok tetszenének meg, akiknek én is tetszem,mennyivel egyszerűbb lenne. Te légy bátor és nyiss felé,ha tudsz... pl. érdeklődj a hogylétéről, köszöntsd fel a névnapján lássa hogy foglalkozol vele... Nem kellene csalódásként megélni ezeket a pofára eséseket, inkább tekintsük próbálkozásnak, lehet bejön, lehet nem. Egyszerűbben és lazábban kellene felfogni, de a gátlásos embereknek ez nem olyan egyszerű, nem könnyű egyről a kettőre jutni.
2017. júl. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!