Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elkerülni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elkerülni hogy beleszeressek?

Figyelt kérdés

van egy srác aki nagyon nyomul rám, nekem is tetszik, le is feküdtem vele, kezstem úgy èrezni hogy kezdek beleesni.

most vagyok túl egy nagy szakítason ès nem merek beleugrani nagy èrzelmekbe mert sztem most elèg sèrülèkeny vagyok.

a srác viszont folyamat ostromol, èn is rá gondolok egèsz nap, nèzegetem a neten a kèpeit.fèlek hogy ha beleugrok ebbe azt nem bírom ki, ha nem úgy sül el.


ti mit javasolnátok?


2017. júl. 11. 11:10
 1/5 A kérdező kommentje:
*kezdtem
2017. júl. 11. 11:10
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

ja, neked ez így megy, nagy szakítás után, sérülékenyen csak úgy baszni, aztán meg érezni?


hát ne keresd, ne szexelj vele, és ennyi, nem kell ezt túlbonyolítani.

2017. júl. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Ha már belekezdtél, próbálj meg kihozni belőle valamit, pláne, hogy a hapsi is érdekelt benne. Legközelebb pedig előbb zárd le magadban az előzőt. Remélem ez nem olyan lesz, amit le kell majd zárnod. Sok szerencsét.

30/f

2017. júl. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De szexelni tudsz mi??!
2017. júl. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
te biztos nem tudsz azèrt vagy ingerült 😉
2017. júl. 11. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!