Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha van egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha van egy lány akit 12 éve ismerek, nagyon jó barátok vagyunk, de én többet érzek barátságnál?

Figyelt kérdés
Ha többen együtt vagyunk mindig mellém akar ülni, de nem tudom bejövök-e neki!PLS Rendes válaszokat írjatok!

2017. máj. 8. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:

12 éve ismered, de fogadok kb 16 évesek vagytok XD

hívd el valahova kettesben pl, és mond meg h mi van.

ez olyan nagy cucc? legyél férfi b+ ne maszatolj...

2017. máj. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De mivan akkor, ha kicikiz?
2017. máj. 8. 09:38
 3/3 anonim válasza:

"De mi van hogyha kicikiz?" 😂😂😂 basszus, komolyan kérdem hány éves vagy? Kicikiz és elmondja a barcsinőcskéjének hogy jaj a Janika szerelmet vallott?

Na menj és szedd össze a tökeidet, majd ha sikerült nézz a szemébe és mondd hogy kipróbálná-e veled egy komoly, barátságra épülő kapcsolatot.

Remélem elég motivációt adtam. Hasta la vista, baby!

2017. máj. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!