Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek a több,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a több, mint barátság-kevesebb, mint kapcsolat (tehát barátok akik titokban kavarnak, de soha nem lesz közöttük barátságnál több) felállásról?

Figyelt kérdés

2015. jan. 7. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Fura, érthetetlen.

Nekem ez nem barátság.

Azt értem, ha valakik megismerkednek, de nem lesz belőle komoly. De akik ezt barátként teszik, azok nem is igazi barátok, különben jobban tisztelnék egymást és egymás érzéseit.

Valaki biztosan szenvedni fog, és valakiben biztosan ki fognak alakulni érzelmek.

2015. jan. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
értelmetlen.
2015. jan. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat nem jó hidd el nekem. Először én sérültem majd ő. Mondjuk nálunk több volt mint barátság, felvállaltuk egymást. Utcán kézen fogva mentünk , csókolóztunk. De nem voltunk soha sem egy pár...
2015. jan. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 PearlDiver ***** válasza:
50%

Volt egy ilyen kapcsolatom (vagy hogy nevezzem). Amíg tartott, jó volt, sokat besézlgettünk, csókolóztunk, időnként kezdett pettingbe fordulni. Viszont tudtuk mindketten hogy ez csak ideiglenes így nem is tudtuk igazán élvezni. A látszólagos harmóniának vége van azonnal, ha valamelyik fél szerelmes lesz (akár a másikba, akár egy harmadik versenyzőbe).

Olyan esetben mennék cask bele ilyenbe, amikor tudjuk hogy egy meghatározott ideig egymás közelében leszünk, utána meg jó messze egymástól és lehetetlen lesz értelmes kapcsolatot fenntartani. Volt ilyen is, fantasztikus 2 hét volt :)

2015. jan. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyáva, döntésképtelen, felelősségvállalásra képtelen embereknek való.
2015. jan. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Volt benne részem.

Nem, kedves utolsó, nem gyávaság, és nem a felelősségvállalás teljes hiánya vezetheti rá az emebreket erre.

Az emberi érzések nem fekeeték vagy fehérek. Főleg ha külső okok miatt a párkapcsolat nem igazán jöhetett szóba.

2015. jan. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A legnagyobb baromságnak tartom. Párkapcsolathoz kevés, ahhoz viszont, hogy az ember felkerekedjen és megkeresse az igazit, sok. Beletespednek a felek egy langymeleg semmitérő liaisonba, és egyszer csak azt veszik észre, hogy a tinik csókolomot köszönnek.
2015. jan. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy haverommal volt. Nem volt gáz, ismerkedtünk másokkal is, randik stb, akár ugyanazon a bulin is, és ha nem jött össze semmi, egyikőnknek se, akkor úgy, hogy más ne vegye észre (közös barátok) megdumáltuk, hogy együtt megyünk haza. Ezen kívül meg ha épp ráértünk és volt kedvünk akkor találkoztunk.

Szerintem volt benne valami izgis, de akkor sem a legjobb. Ha valaki épp tombolósabb korszakban van viszont simán jó, mert mégse vadidegen, így a szex is élvezhetőbb és bíztunk egymásban, hogy nem mondjuk el senkinek. Ilyen srácból kevés van, a legtöbb egyáltalán nem kezeli diszkréten a dolgokat.

Ha úgy adódna én megint belemennék, de azóta már lett párom.

23L

2015. jan. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Addig nem para amig az egyik nem lesz szerelmes:)
2015. dec. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!