Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már annyira szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már annyira szerelmesek, hogy nem tudtatok aludni?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akibe szerelmes vagyok, nagyon. Mikor nem foglal le a gyermekem, akkor mindig csak rágondolok, a tipikus összerándult gyomor érzéssel. Sajnos keveset tudunk találkozni, egyéb okokból kifolyólag. Olyan szerelmes vagyok, hogy miután a Csillagomat leteszem aludni, mèg vagy 3-4 órán keresztül csak RÁ tudok gondolni, ez miatt kb napi 5 órát tudok csak aludni. Kezdek egy kicsit begolyózni a kialvatlanság miatt.

Mit tegyek, hogy ne járjon állandó jelleggel a fejemben?

Megőrülök érte, lassan szó szerint.



2017. máj. 3. 12:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Huha, velem is volt mar ilyen, egyszer egy eldo randi utan 3 napig nem tudtam aludni, max. Vegkimerultsegben2 orat sikerult hajnalban. Hogy mit tegy ellene, abban sajnos nem tudok segiteni. Esetleg probalj ki egy kis meditaciot, onkontrollt, rahangolodni az alvasra. De nagson nehez, tudom.
2017. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!