Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már annyira szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már annyira szerelmesek, hogy nem tudtatok aludni?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akibe szerelmes vagyok, nagyon. Mikor nem foglal le a gyermekem, akkor mindig csak rágondolok, a tipikus összerándult gyomor érzéssel. Sajnos keveset tudunk találkozni, egyéb okokból kifolyólag. Olyan szerelmes vagyok, hogy miután a Csillagomat leteszem aludni, mèg vagy 3-4 órán keresztül csak RÁ tudok gondolni, ez miatt kb napi 5 órát tudok csak aludni. Kezdek egy kicsit begolyózni a kialvatlanság miatt.

Mit tegyek, hogy ne járjon állandó jelleggel a fejemben?

Megőrülök érte, lassan szó szerint.



2017. máj. 3. 12:59
1 2
 1/11 CascaraLover ***** válasza:
85%
Aranyos vagy. Velem még nem volt ilyen.
2017. máj. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már olyan érzésem, hogy nem tudtam aludni, de nem akkor mikor együtt voltunk. Inkább már azután, miután kidobott.. Sokat járt a fejembe a lány. Talán még manapság is.
2017. máj. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez annyira édes:) Tényleg! És van rá kilátás hogy a jövőben együtt lehessetek? Ahhoz, hogy pihenni tudj, meg kéne próbálnod egy kicsit lehűteni magad és olvasgatni, vagy megnézni egy jó filmet, vagy magaddal foglalkozni, meditálni. A meditáció során küldj a szerelmednek fényt, és ezzel tudd is le a dolgot mármint a rá gondolást, tudatosan legyél rá képes, hogy az ő gondolatát tovább tudd áramoltatni, mint egy patakot, ezt más aggasztó vagy feltartó gondolatokkal is érdemes megtenni. Tehát fogadd el, hogy rá gondolsz, és szeretitek egymást, nagyon, de ne fantáziálj róla, hanem küldj neki fényt és szeretetet, majd térj vissza a jelen dimenziójába, ahol neked pihenésre van szükséged. Gondolj a testedre, a lelkedre, ápold magad, foglalkozz magaddal:) Először nehéz lesz, aztán egyre könnyebb!
2017. máj. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez a férfi a kedves apuka vagy a szerető vagy egy 3.?
2017. máj. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Ez a szerelem egyik tünete. A szerelem abban nyilvánul meg többek között, hogy az élet egyéb területeiről elvonja a figyelmünket vagy elszívja az energiánkat, és ez az imádott személy körül fog összpontosulni. Gyakori, hogy valaki a munkahelyén sem tud teljesíteni ilyenkor, de a közhelyet is fel lehetne hozni, amikor cukor helyett a sótartóba nyúl a háziasszony a konyhában:) És igen, ilyenkor normálisan aludni is nehéz.


Tök aranyos vagy amúgy, átjönnek az érzések a soraidon keresztül is - viszont másfelől meg sajnállak is, mert ha ez ilyen egyoldalú szerelem marad, akkor az hosszú-hosszú éveken át fog majd kínozni és gúzsba fog kötni, és emiatt tönkre is tehet majd. A viszonzatlan szerelem talán a legótvarabb érzés a világon.

2017. máj. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem az apuka, nem szerető. Nem vagyunk már együtt a gyermekem apjával. Most vagyunk az ismerkedős fázisban, de már most fülig szerelmes vagyok, mi lesz később?! Már történtek köztünk bizonyos dolgok is, szóval azért mégsem annyira ismerkedős fázis, nem találom a szavakat, bocsi.

Villámcsapásként ért a felismerés, hogy szeretem. Ő is érez valamit irántam, de kicsit félek a csalódástól. Gyerekkel már nem akarok ugrálni a kapcsolatok között, meg amúgy sem. A gyermekem apjával sajnos nem úgy jött össze a közös jövő, ahogyan szerettem volna, és ez miatt van bennem egy kis félsz. Pedig úgy szeretem! Talán ennyire még nem is szerettem valakit.

2017. máj. 3. 13:25
 7/11 anonim ***** válasza:
Énis alig alszok..
2017. máj. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

persze.

de mostmár amint ilyen gondolataim támadnak egyből eltaszítom magamtól.

Azért mert ha beleélem magam és ezzel kelek-fekszek akkor sosem úgy alakul ahogy szeretném.

ha nem foglalkozok vele ,vagy csak keveset, érdekes, akkor mindig bejön.

Ugyanez ha napközben sokat gondolok rá akkor tuti hogy ő lesz/*/r vagy éppen másra gondol sokat...de ha nem foglalkozom egész nap a gondolatával, akkor viszont szép lassan bevonzom.

ilyen az éeltem..valamiért fordítottan működik, és kezdem magam hozzáidomulni. csak nehéz nem akarni valakit vagy valamit, miközben belül majd meggebedsz érte.

hűvösnek kell maradnom mindig.

26/F

2017. máj. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Én akkor aludtam a legjobban, amikor szerelmes voltam.
2017. máj. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De szépen leírtad. :) Ismerős érzés, de ennek az oka szerintem az, hogy nem tudod magad lefoglalni eléggé. Ha van hobbid vagy munkád mellette ami leköti a figyelmed, akkor azt veszed észre egy idő után, hogy nem jár mindig a fejedben. Gondolj bele, hogy ez neked sem tesz jót és nagyon kiszolgáltatottá válsz ha a gondolataid is mindig körülötte forognak.
2017. máj. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!