Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők/Lányok! Szerintetek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/Lányok! Szerintetek ez rendben van? Ti mit reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

A helyzet röviden az, hogy beleszerettem egy lányba aki időközben foglalt lett. Tudom butaság azt mondani, hogy beleszerettem mivel szinte egyáltalán nem is ismerem, de szerintem mind jártunk már így. Amit tudok róla és amit láttam a személyiségéből az nagyon tetszett.


Velem mindig ez van, egyébként nincs gond velem jó sok lánynak tetszettem már és meg is néznek az utcán de a szívem választottját vahogy sosem sikerül összeszedni pedig mindig olyan jól indul. Most is kiszúrtuk egymást, szemeztünk, volt is pár furcsa kis szituáció mintha a sors is azt akarná hogy mi ketten, szóval értitek. De egy pár hete úgy eltűnt, és hát megtudtam hogy van barátja és láttam is őket. Hát nem tudom mennyire komoly a dolog. Ha nem látom őket nem tudom meg, hogy barátja van, nem rakta ki sehova meg mikor megláttam őket akkor is úgy nézett engem, olyan szomorúan vagy nemtudom. De már mindegy nem? Gondoltam mostmár tényleg semmit nem veszíthetek, én úgy is hamarosan elköltözöm innen szóval minek aggódjak már, hogy mit fog gondolni rólam, így is túlagyaltam és azért nem léptem igazán.


De valahogy úgy érzem muszáj valamilyen szinten tudnia, hogy mit érzek iránta mert egyszerűen el kell mondanom. Szerintem nekem is könnyebb lesz túllépni rajta ha mondjuk azt mondja nekem, hogy van barátom vagy ilyesmi. Persze nem akarom letámadni az érzéseimmel csak úgy szolidan a tudtára akarom adni, de nem nyomulnék vagy ilyesmi elvégre foglalt. Mondjuk elmondanám neki, hogy láttam, hogy barátod van és nem akarok belezavarni a dologba csak el szerettem volna mondani, hogy szerintem csodaszép vagy és nagyon szimpatikus és aranyos lánynak tűnsz és csak meg szerettem volna megköszönni, hogy annyiszor feldobtad a napomat amikor megláttalak. Vagy valami ilyesmi, nem szó szerint de nagyjából erre gondoltam ezzel nem hiszem hogy megsérteném vagy haragudna vagy ilyesmi. De legalább tudná mi a helyzet, meg amúgy tényleg motivált engem valahogy a tanulásba, sportolásba de tényleg csak rá gondoltam és jobb kedvem lett, tök nagy hatással volt rám de ő nem is tudta.

Lányok Ti mit szólnátok az ő helyében? Én nem hiszem, hogy rossz néven venném de ez én vagyok.


2017. máj. 1. 22:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Ő 18 én 20 vagyok ez lemaradt
2017. máj. 1. 22:58
 2/7 anonim válasza:
56%
Nyugodtan mondd csak el ezt neki! Nem egy lány csinálja azt például, hogy habár más fiú tetszik neki, összejön valaki mással, hogy felejtsen vagy ha nem is felejtés céljából, hogy a másik fél felfigyeljen rá. Amit mondani akarok az az, hogy nem tudhatod, jobban is elsülhet a dolog, mint várod. De a magad érdekében, szolidan tudasd vele, hogy milyen bájos és a lényétől jobb az életed. Hajrá!
2017. máj. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Szerintem nyugodtan mond el neki amit érzel. Nem veszítesz vele semmit. Még az is megtörténhet hogy meggondolja magát és elkezdenétek beszélgetni,ismerkedni. És ha te úgy érzed, hogy el kell mondanod és így könnyebb lenne túllépni,akkor tedd meg.

Ha engem kérdezel, én nem venném rossz néven.

2017. máj. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

"Nem egy lány csinálja azt például, hogy habár más fiú tetszik neki, összejön valaki mással, hogy felejtsen vagy ha nem is felejtés céljából, hogy a másik fél felfigyeljen rá."


Hát ez nem valami gerinces dolog...

2017. máj. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát én nagyon meghatódnék, ha ilyet írna nekem egy srác, szóval én is arra bíztatlak, hogy írd meg neki. :)

Szurkolok nagyon neked, remélem összejöttök egyszer. :)

2017. máj. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Gerinces vagy sem, tény az, hogy csinálják
2017. máj. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Bár nem megírni szeretném neki hanem inkább élőben elmondani
2017. máj. 2. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!