Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki mikor szeretett bele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mikor szeretett bele a párjába?

Figyelt kérdés
Ismerkedek valakive, aki közeledik felém. Nagyon szimpatikus, de egyenlőre semmit nem érzek iránta. Esetleg valaki hasonló módon jött össze a párjával? Mennyi idő után érezte, hogy szerelmes?
2017. ápr. 19. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Így voltam, azt gondoltam, hogy "miért ne?", aztán szerelmes csak hetekkel később (6?) lettem. Alakult addig is, de szerelmes addigra lettem.
2017. ápr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, ez 7 éve volt, 2 éve vagyunk házasok.
2017. ápr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyik páromba az első randin, kb első látásra, hosszú kapcsolat lett belőle.


Egy másikkal csak találkozgattam, de semmi komolyra nem gondoltam, igazából nem vonzott annyira testileg, egy másik nőre vágytam komolyan. Aztán egy nap azt vettem észre, hogy hiányzik, és utána 5 évet voltunk együtt.


Szóval volt ilyen is, olyan is.

2017. ápr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mielött összejööttünk volna, elötte 2 évvel
2017. ápr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugodtam :) Igazság szerinte a környékemben élő párok mind úgy jöttek össze, hogy durr vele, rögtön nagy szerelem (legalább is azt mondják). Most én is úgy vagyok ezzel a sráccal, hogy miért ne, egy próbát megér.
2017. ápr. 19. 22:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Rám hajtott egy pasi, eléggé nyomulósnak éreztem, keresett ahol csak tudott stb.

Aztán végül 3 ét után beadtam a derekam egy randira, ott félúton belezúgtam, azóta is együtt vagyunk. :)

2017. ápr. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én szinte első látásra. :) egy osztályba jártunk.. azóta is együtt vagyunk, és csak egyre jobban szeretjuk egymást.:)

19L

2017. ápr. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
En sem ereztem semmit, amikor randira hivott mar megirtam egy uzenetet hogy inkabb megse, de aztan nem kuldtem el. Randiztunk parszor, egyenlore semmi nem tortent. Tetszett hogy nagyon udvarias volt, ennyi. Aztan zuhanyzas kozben belem hasitott a semmibol hogy hianyzik. Kigrottam a zuhany alol es felhivtam hogy talalkozzunk, athivtam vacsorazni, foztem neki, romantikus volt es akkor osszejottunk. Ez 4 eve volt.
2017. ápr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!