Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mondtal mar le valakirol akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtal mar le valakirol akit szeretsz? Hogy tetted magad tul rajta?

Figyelt kérdés

Mennyi ideig tartott míg túljutottal ezen?


En szeretek valakit..es a korkülönbseg miatt kellene lemondjak róla.

Ha csak a barátom lenne annak is örülnek.


Neki szimpatikus vagyok...nem tudom hogy ő inkább baratsagot szeretne vagy mast.



2017. ápr. 9. 18:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Milyen butaság ez a "kora miatt mondok le róla, mert 38 éves" ?

Ha szereted - és azt írod, hogy szereted - akkor tessék kitartóan küzdeni érte, nem pedig minden próba nélkül lemondani róla!

Vannak párok ilyen korkülönbséggel ragyogó kapcsolatban és vannak, akik az "ideális" 4-5 év differenciával is ölik egymást.

Nyilván, hogy ő nem mer közeledni, mert fél, hogy elhajtod, ezért neked kell kezdeményezned!

Mondd már, mit veszíthetsz? Ne légy nyuszi!

2017. ápr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján nincs okod lemondani a férfiról, de nem ez volt a kérdés: én is mondtam le valakiről, akit szeretek, de ő engem úgy tűnik, nem szeret viszont. Ilyenkor az segít, ha minden elérhetőséget törlök, és nem megyek olyan helyre sem, ahol láthatnám.
2017. ápr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, emiatt tényleg nem kell lemondanod róla. Mióta és honnan ismeritek egymást? És milyen a kapcsolatotok? Írtad, hogy szimpi vagy neki. Emellett látsz rajta bármiféle érdeklődést, tetszést, vozalmat, stb. irányodba? És te kimutatod irányába, hogy különös figyelemben részesíted? Ha picit közelednél, még akármi lehetne belőle.
2017. ápr. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én a papucs vagyok.


Szóval anno összejöttem egy lánnyal, aki nem igen viselte olyan jól, hogy közben a lelki társam is egy másik lány.

Mivel elég nyomorék vagyok, ezért mindenkit a neten ismertem meg. Mivel annyi tapasztalatom volt nők terén, mint egy vaknak a szivárvány megcsodálásához, így persze végül úgy döntöttem hogy a szerelmet választom a barátok helyett.


Hogy hogy vészeltem át? Bűntudat, miközben élt a remény, hogy mindkettőt megtarthatom. De hát a papucs lájf az ilyen. Aztán egy jó idő után már tökre elviselhető volt az egész, ha nem emlegette volna fel viszonylag gyakran a szerelem a barátomat.


Végül szakítottam szerelemmel, mert megcsalt. Visszapofátlankodtam baráthoz, kértem elnézést is, aztán ez tartott egészen odáig míg

2017. ápr. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Véletlenül elküldtem... Igazából a többi része nem lényeges, a kérdést megválaszoltam.


a morálja a sztorinak meg valami olyasmi hogy az, aki számodra fontos, azt úgy helyes ha nem engeded el. Nem számít más véleménye, kivéve az övé persze, de az is csak akkor ha őrá sincs más hatással. Te rád se legyen. Ha mindkettőtök tiszta, akkor meg meg lehet beszélni az egészet.

2017. ápr. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Kicsit több mint fél éve ismerem de pár hónapja kezdtem közelebbről megismerni.
2017. ápr. 10. 06:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!