Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Osszejossz valakivel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszejossz valakivel, hogy feltekennye tedd azt akit valojaban szeretsz?

Figyelt kérdés
Lanyok velemenye erdekelne elsosorban
2017. ápr. 6. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
70-as IQ val biztos.
2017. ápr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. ápr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen fiú,lány aki ilyet csinál. viszont én nehezen tudom felfogni,hogy miért teszi... hiszen ezzel csak még jobban eltávolítja a másik személyt.Ki az aki harcol egy olyanért, aki mással tud lenni és képes megbántani azt, akit "igazán" szeret...én ezt nem értem. Szerintem nem kellettél neki azért jött össze mással. ennyi. nem kell ebbe többet belelátni ...ez a valóság. Én nem tudnék mással lenni (amíg őt szeretem). de honnan tudod,hogy valójában szeret ha mégis lemond rólad. itt van egy kis ellentmondás, nem úgy gondolod?
2017. ápr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem,mert nem szorakozok a masik erzelmeivel,illetve mert ez akar forditva is elsulhet!
2017. ápr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát képzeljétek nekem be is vált.

Nem foglalkozott velem a párom ugy bánt velem mint egy kutyával még ő hagyott el engem erre én összejöttem egy sráccal de igazábol csak ilyen bulizás haverság szinten aztán a párom akart hozzam vissza jönni és azóta ő viselkedik velem ugy ahogy én vele az elején , teljesen megváltozott és elis mondta hogy sajnos ilyen áron kellet rájönnie hogy szeret ennek már 2 éve és 4 éve vagyunk egyutt.


23 l

2017. ápr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!