Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sikerült már úgy összejönnötök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült már úgy összejönnötök férfival, hogy féltékennyé tettétek?

Figyelt kérdés
A történet elég hosszú, de a lényege az, hogy együtt dolgozunk, már fél éve, szeretjük egymást, már a vak is látja. Én mikor biztos voltam benne hogy viszonozza, bevallottam neki. Azóta is kiállok amellett hogy nem kell más, viszont az az érzésem hogy ezzel szúrom el. Kell neki is a kihívás, és hogy ő tegye meg az első lépést férfiként...Úgy gondoltam, elkezdek ismerkedni egy sráccal, és akkor talán megijed, hogy elveszít.. Mit gondoltok? Ha valaki leírja tapasztalatát hálás lennék, és meg köszönném, mert már régóta húzódik ez a téma, és mostmár el kéne valamerre mozdulni, mert ez így elviselhetetlen állóvíz... Csak kerülgetjük egymást :( Előre is köszönöm 30/L

2016. okt. 15. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos igen.

Akaratlanul.

Én ezt nem bírom.

Állandóan a telefonommal járkáltam, nagyon fárasztó volt, mert ha nem vettem fel véletlen, és csak pár óra múlva vagy este hívtam vissza, már meg volt sértődve.

Persze mindenki magából indul ki - tehát aki féltékeny, általában pont ő az, aki kifelé tekintget.

2016. okt. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
30 éves lanykent (lany?!) komolyan itt tartasz? A masik pedig, hogy ti nem kerulgetitek egymast, hanem te bevallottad neki, hogy szereted, o pedig ezt nem viszonozza (bar, gondolom megdugna, de tudvan az erzeseidet nem akar belebonyolodni), es most ciki a helyzet. Ha massal kezdesz ismerkedni, akkor valoszinuleg csak fel fog lelegezni, hogy vegre tul vagy rajta.
2016. okt. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem latod, mennyire szanalmas a viselkedesed, kerdezo? Ha annyira szeretne teged, mar reg egyutt lennetek. Ha nekiallsz jatszmazni, mint egy tipikus hulye pcsa, attol aztan varhatsz eredmenyt.. 30 evesen ezen a gimis szinvonalon tartani rettenetesen gaz, nem csodalom, hogy nem jott ossze veled.
2016. okt. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!