Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érhetném el hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el hogy ne sóvárogjak ennyire durván a szerelemre?

Figyelt kérdés
Már rég óta nagyon vágyom a szerelemre, egy romantikus párkapcsolatra, valakire akivel megoszthatnám az életem. De egyszerűen reménytelennek tűnik az egész, mert olyanok után áhítozok aki nem lehetnek az enyém. Szóval teljesen frusztrált vagyok, bele vagyok már betegedve ebbe. Talán jobb is lenne, ha nem lenne ennyire erős sóvárgásom a szerelem iránt, hanem el tudnék lenni nélküle is. Mert csak szomorú leszek ettől. Hogy lehetne ezt elérni?
2017. márc. 11. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Csinálj valamit amibe olyan szinten bele tudsz mélyedni, hogy megszűnjön számodra a világ. Lehetőleg legyen a munkád is ilyen.
2017. márc. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok,de én tudom,hogy egyedül fogok meghalni.
2017. márc. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!