Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most eloszor lennek tenyleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most eloszor lennek tenyleg szerelmes, vagy mi tortent?

Figyelt kérdés

Voltam mar tobszor szerelmes de soha ehez foghatot meg nem ereztem. Tegnap amikor szeretkeztunk, ugy ereztem mintha az egesz lelkem beleremegne, es minden pillanatban vagyok arra hogy megcsokoljon, hogy hozzam erjen es nem tudok betelni vele. Meg lelegezni vagy nyitva tartanom a szememet is nehez. Mint egy kolyok macska ugy bujok a tenyerebe amikor az arcomhoz er. Annyi idegen erzes kavarodott bennem, egyszeruen nem tudtam kontrolalni, meg a szemem is bekonnyezett annyira vagytam ra hogy meg jobban, meg szorosabban magahoz oleljen.

Amikor befejeztuk, kelett vagy 5 perc hogy magamhoz terjek, egyszeruen nem ertettem hogy mi tortent.

Nem a szex miatt, (!!) valamit bennem erintett meg, amit most eloszor ereztem



2017. márc. 9. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Szeretnéd azt hinni hogy különleges vagy, hogy ő is különleges, hogy valamiféle misztikus erő és szupermély érzelmek kötnek titeket össze.

A nagy büdös helyzet az az, hogy az agyalapi mirigyed egy oxitocin shotgunnal ad le sorozatokat a testedre, miközben egy dopamin cunami elmossa a szánalmas agyad minden gondolatát.

2017. márc. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azt gondolom ha szeretek valakit az mindenkepp kulonleges, legalabis a szamomra biztosan..

Nem hinnem hogy szanalmas az agyam azert mert erzeseket melyen megtudok elni.


Kivanom hogy egyszer legyel te is ilyen Kulonleges valakinek, es kepeslegyel olyan erzeseket kivaltani belole amilyeneket o belolem.


Ha misztikus dolgokrol szeretnek beszelni akkor egyertelmuen az ezoterikus kategoriaba tettem volna a kerdest.


Koszonom.

2017. márc. 9. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!