Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek előfordulhat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek előfordulhat az 30 fölötti nő esetében, hogy egy idő után szerelmes lesz abba, aki iránt addig semmit nem érzett?

Figyelt kérdés
Már negyedszer találkoztunk. Azt mondta, nem szeretne illúziókat kelteni bennem, nem hiszi, hogy bármikor is megszületne benne érzés. Én viszont úgy érzem, ő az igazi, amiből nem sok van. Tapasztalatokat, véleményeket szeretnék.
2017. márc. 8. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
"ő az igazi" Négy találkozás után ? Ez ilyen 14 évesekre jellemző kb...
2017. márc. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

A pasik miért nem értenek a szóból?

Napi szinten vannak az ilyen kérdések.

2017. márc. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már fél éve ismerem. Egy munkahelyen dolgozunk.
2017. márc. 8. 21:36
 4/7 A legrosszabb ***** válasza:
Szerintem hülyeség. A 30 fölötti nők már nem szerelmet keresnek, hanem egy érzelmileg és anyagilag stabil támaszt, mankót, és ehhez nem feltétlenül kell, hogy szerelmesek legyenek. (Majd időközben megkedvelik a tagot. Vagy nem, de akkor meg félrekufircolnak.)
2017. márc. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
14 évesekre jellemző? Akkor nem létezik számodra olyan, hogy első látásra szerelem? Pedig én már átéltem.
2017. márc. 9. 00:51
 6/7 A kérdező kommentje:
Én értek a szóból, mégis azt érzem, a karakteremhez ő lenne a legmegfelelőbb. Egy idő után azonban, ha továbbra sincs változás, akkor fájó szívvel le kell mondanom róla. Nem használ az erőszak annyi biztos. Nem is vagyok az a típus.
2017. márc. 9. 00:53
 7/7 A kérdező kommentje:
Még valami: a nők miért nem értik meg, ha egy férfinak nem kellenek? Ugyanaz a helyzet szerintem.
2017. márc. 9. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!