Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kalkuláljak bele valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kalkuláljak bele valamit, erölködjek?

Figyelt kérdés
a nő akivel kavartunk beszéltünk 2 hónapig nem is keresett,le is tiltott facebookon,majd pont valentin nap elött egyell oldotta fel,likeolt párst gondolom hogy lássam,nem reagáltam majd pont a 2 hónap lejártakor írt rám hogy sajnálja hogy keresett.ja kőzben még mindig együtt van a faszijával,de elrejtette a nála fentlévő egyettlen közös képet is

2017. febr. 22. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért írni,fogalmazni nem ártana neked! Érthetetlen az írásod!

Ha együtt van a palijával minek akarsz erőlködni?! Ha akarna tőled valamit nem cselekedte volna azt amit

2017. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
na most ott vagyunk hogy: neki extra rossz a kapcsolata,nem törödik vele a párja,tudja velem boldog lenne,de őrlödik .a srác van a szívében én az eszében.csak én nem vagyok olyan aki kapcsolatromboló,hiába írta hogy tudnék rá hatni.meg korábban is rossz volt akkor is ez volt de írtam neki hogy a gyerek tesz valami kicsi jót és minden rendbe lesz megint,mert hogy ő nem vágyik másra csak szerressék.azt is írta most hogy ez a kapcsolata már nem lesz hosszu így.
2017. márc. 1. 20:52
 3/3 anonim ***** válasza:
hát nyilván akar valamit, csak addig nem adja fel a kapcsolatát, amíg nem biztos benne, hogy nálad meleg ágyikóra talál. tehát kapcsolatfüggő.
2017. márc. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!