Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Erőlködjek még szerintetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erőlködjek még szerintetek, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Na szóval... Volt egy barátnőm 1,5 éve, sosem szerettem úgy senkit, mint Őt, aztán úgy hozta a sors, hogy el kellett költöznie külföldre. Gyötrődtem rendesen, senkiben nem találtam meg azt, mint benne. De most van egy lány, akivel sokszor találkoztam (nem randi), aztán élőben nagyon egy hullámhosszon vagyunk, facebookon meg nagyon furcsa, mert szvakban válaszol. Hívtam egyszer randira, nem írt rá semmit. Most írtam neki, hogy mikor találkozunk, erre azt válaszolta: ,,egyszer majd biztosan lesz rá alkalom". Gondoltam rá, hogy felhívom és úgy, de nem szertnék sem hülyét csinálni magamból, sem elveszíteni. Mit csináljak, próbálkozzak még?
2017. febr. 14. 22:32
 1/5 A kérdező kommentje:
20/f és 20/l
2017. febr. 14. 22:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Haaat...szerintem le akar koptatni.
2017. febr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer majd biztosan lesz rà alkalom!Figyelj ne éld bele magad annàl rosszabb lessz !Hagyd neírkàlj neki sztem teljesen felesleges najd ha akar vmit akkor ír te màr megtetted az első lêpést ha nem él vele akkor így jàrt !
2017. febr. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

gyanus ez nekem is.

én is így jártam épp a napokban...

hihetetlenül megtetszett egy lány, jól is alakult, beszélgettünk, aztán napról napra csak egysoros válaszokat írt, nem kérdezett vissza.

Itt már tudtam hogy ennek vége van. 26 vagyok, ő 22.

Még írogatok neki, a napokban rákérdezek egy találkára ismét, (egyszer már kérdeztem, múlt héten, de akkor csak annyit írt hogy "most hétvégén biztos nem" )

Ha nem írok, ő nem ír magától.

Kezdem feladni, de valami még mindig ott van bennem, hogy írjak, hátha.

2017. febr. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen helyzetben vagyok én is, élőben nagyon egy hullámhossz, nekem sem írt semmit a randimeghívásra a facebookon. Fel is hívtam, de nem vette fel. De azt sem mondta, hogy kopjak le, szóval nem tudom. Néha én is hülyének érzem magam, hogy kitartok. Azonban fogok még próbálkozni és neked is ezt javaslom, ha tényleg érdekel a nő.
2017. febr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!