Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ti is titkoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti is titkoltok perverz szexuális vágyakat a barátnőtök/feleségetek elől mint a hétpecsétes titkot?

Figyelt kérdés
Nemrég írni kezdett nekem egy pasi, aki elmondta nekem, hogy milyen perverz dolgokra bukik a szexben és hogy a barátnője előtt szingliként volt benne része bőven. Miután ilyen szinten picit közeli bizalmi szintre kerültünk, elkezdett puhatolózni, hogy én benne lennék-e vele ilyenben kötöttségek, stressz nélkül. És csak 1-szer. Bevallása szerint csak egy kaland fér bele neki, csakis a perverzségek miatt, hogy még egyszer utoljára átélje. Ez elgondolkoztatott..Olvasok mindenféle fórumot és sokszor találkoztam olyan emberek bejegyzéseivel, akik valamilyen, nem normálisként elfogadott szexuális praktikákra vágynának, de a párjuk nem tud róla. De olyan szenvedéllyel írkálnak róla, szinte érzi az ember az elfojtott vágyat a soraikban és hogy iszonyatosan ki vannak azokra a dolgokra éhezve. Szóval..Ti is titkoltok ilyesmit? Elfogadtátok, hogy nem kapjátok meg soha a párotoktól? Vagy ez folyamatosan felveti benned a kérdést, hogy meg kellene csalnod? Vagy elhagynod? Meddig bírod elnyomni ezt magadban, mit gondolsz?

2017. febr. 8. 15:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Igen sajna vannak olyan dolgok amiket titkolok de nem olyanok mint itt olvastam!

Sajna ezek a dolgok nem mindig járnak a kapcsolattal egy úton!

2017. febr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Van akinek hiányoznak extrém vágyak, van akinek nem.

Nem mindig olyan egy komoly kapcsolat, hogy ez is elmondható benne.

2017. febr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!