Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ti is titkoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti is titkoltok perverz szexuális vágyakat a barátnőtök/feleségetek elől mint a hétpecsétes titkot?

Figyelt kérdés
Nemrég írni kezdett nekem egy pasi, aki elmondta nekem, hogy milyen perverz dolgokra bukik a szexben és hogy a barátnője előtt szingliként volt benne része bőven. Miután ilyen szinten picit közeli bizalmi szintre kerültünk, elkezdett puhatolózni, hogy én benne lennék-e vele ilyenben kötöttségek, stressz nélkül. És csak 1-szer. Bevallása szerint csak egy kaland fér bele neki, csakis a perverzségek miatt, hogy még egyszer utoljára átélje. Ez elgondolkoztatott..Olvasok mindenféle fórumot és sokszor találkoztam olyan emberek bejegyzéseivel, akik valamilyen, nem normálisként elfogadott szexuális praktikákra vágynának, de a párjuk nem tud róla. De olyan szenvedéllyel írkálnak róla, szinte érzi az ember az elfojtott vágyat a soraikban és hogy iszonyatosan ki vannak azokra a dolgokra éhezve. Szóval..Ti is titkoltok ilyesmit? Elfogadtátok, hogy nem kapjátok meg soha a párotoktól? Vagy ez folyamatosan felveti benned a kérdést, hogy meg kellene csalnod? Vagy elhagynod? Meddig bírod elnyomni ezt magadban, mit gondolsz?

2017. febr. 8. 15:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
Azt nem mondta el, hogy minek titkolja a baratno elol? Lehet o is siman benne lenne...
2017. febr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ööö..hát elég meredek amit akar..Egyébként azt írta, hogy kapcsolatban amúgy sem akarna ilyesmit...Valahogy ez és a kapcsolat érzelmekkel kizárja egymást. Ehhez úgy kell kezelni a nőt mint egy tárgyat..szolgát..
2017. febr. 8. 15:43
 3/22 anonim ***** válasza:
19%

Igen sajna vannak dolgok amiket nem mernek elmndani!

Így csak ábránd marad!

2017. febr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Férfiak, hol vagytok?:) Érdekelne a véleményetek, lécci írjatok!:)
2017. febr. 8. 15:58
 5/22 anonim ***** válasza:
89%

Nem, a barátnőm minden vágyamat ismeri, és ki is elégíti, egy kivétellel - a prosztata masszázst nem vállalja. Az anál egyébként sem a mi világunk. Amikor szóbahoztam, rögtön tiltakozott, és én azt mondtam neki, hogy rendben. Nem vágyom annyira rá, hogy ebből ügyet csináljak; csak kiváncsi voltam rá.

Később, más miatt, volt egy pár nap mosolyszünet, én nem közeledtem, és egyszer csak azt mondta: és ha megcsinálom neked? Nevettem rajta, és nemet mondtam. Nekem nem kell az amit kényszerből csinál.

2017. febr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
28%
Bizony titkolok! Többet is.
2017. febr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
26%

Nem, mert nincs olyan, amit nem lehetne elmondani.

Az viszont igaz, hogy sok kolléga, ezért csalja a párját. Otthon, a kedves gyengéd szex. Más nőkkel meg minden fantáziát megcsinálnak. Azt mondják, ha a nőnek nem tetszik, mehet, majd jön más nő. A párjukat viszont nem akarják elveszteni egy ilyen végett.

2017. febr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
74%

Azért ez kiábrándító. Vagy ribi leszel vagy megcsalnak. Vagy a te seggedben akarnak turkálni, vagy te turkálj a másikéban.


Néha olyan jó lenne egy aszexuális férfi.

2017. febr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
69%

Osztom 8-as véleményét, azért vannak meredek dolgok!


Ri-binek kell lenni ahhoz, hogy ne csaljanak vagy hagyjanak el?

2017. febr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

Persze. Szerintem mindenkinek van olyan fantáziája, ami nem fér bele az "etikai" határokba.


Pl. én imádom szopogatni a ciciket, akár órákon keresztül is tudnám csak azt csinálni, de a lány előbb utóbb unná a dolgot, meg elég nagy önzőség lenne, így vissza kell fognom magam.

2017. febr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!