Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ti is titkoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti is titkoltok perverz szexuális vágyakat a barátnőtök/feleségetek elől mint a hétpecsétes titkot?

Figyelt kérdés
Nemrég írni kezdett nekem egy pasi, aki elmondta nekem, hogy milyen perverz dolgokra bukik a szexben és hogy a barátnője előtt szingliként volt benne része bőven. Miután ilyen szinten picit közeli bizalmi szintre kerültünk, elkezdett puhatolózni, hogy én benne lennék-e vele ilyenben kötöttségek, stressz nélkül. És csak 1-szer. Bevallása szerint csak egy kaland fér bele neki, csakis a perverzségek miatt, hogy még egyszer utoljára átélje. Ez elgondolkoztatott..Olvasok mindenféle fórumot és sokszor találkoztam olyan emberek bejegyzéseivel, akik valamilyen, nem normálisként elfogadott szexuális praktikákra vágynának, de a párjuk nem tud róla. De olyan szenvedéllyel írkálnak róla, szinte érzi az ember az elfojtott vágyat a soraikban és hogy iszonyatosan ki vannak azokra a dolgokra éhezve. Szóval..Ti is titkoltok ilyesmit? Elfogadtátok, hogy nem kapjátok meg soha a párotoktól? Vagy ez folyamatosan felveti benned a kérdést, hogy meg kellene csalnod? Vagy elhagynod? Meddig bírod elnyomni ezt magadban, mit gondolsz?

2017. febr. 8. 15:37
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Azért a seggturkálásnál itt vannak ám meredekebb dolgok is, Csajok. Különböző testváladékokkal történő játszadozás, pipiszex, kaviárszex, hányásszex, pipi análba, hányás análba ésatöbbi... Elterjedtebb vágyak mint gondolnánk..csak titkolják. Én mondjuk szexuálisan egy nyitott embernek tartom magam, a páromnak tuti megcsinálnám a pisiszexet, ha nagyon szeretné, azzal még együtt tudok élni, talán élvezni is, ezt szerintem az ember a párjával nyugodtan megoszthatja. A többi..hányás és társai hááát..ember legyen a talpán, aki ezt a barátnőjének elmondja. Ezek már azért hardcore dolgok, és lehet hogy valóban csak olyan személlyel működik aki iránt nincs különösebb érzelem. Tehát kiélni a párral majdhogynem lehetetlen. Vagy kérdezze meg, hogy 'Drágám, belehányhatok a szádba?' vagy 'Drágám, meghánytathatlak az ujjammal?'
2017. febr. 8. 17:50
 12/22 anonim ***** válasza:
60%
Nem csak pervezek, rengeteg biszex pasi van aki félre jár a család persze nem tud semmit.
2017. febr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
80%

Borzalom. Szerencsére hapsiként nincsenek ilyen vágyaim, eddig mindig perverzebbek voltak a barátnőim nálam. Pedig mind olyan kis ártatlan angyalnak tűntek külsőre.

Illetve egy olyan barátnőm volt, aki képtelen volt élvezni a szexet, egy műtét miatt. Na mellette már voltak mindenféle mezei vágyaim, hát komolyan eléggé libidócsökkentő egy olyan mellett élni, aki nem igényli a szexet.

2017. febr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

És arra is gondoltál már hogy mindez a nagy kívánalom ilyen dolgok után nem csak hablaty?

Hogy nem csak arra megy ki a játék hogy téged megkaphasson?!

Hidde el hogy egy férfi képes heteket,hónapokat várni hogy a bizalmadba férkőzzön minden lelkis dologgal,(ez esetben a vágyai megosztásával)ami a nők eggyik gyenge pontja szerintem.


Nem mondom azt hogy ez tapasztalat....

2017. febr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
76%

Hát ezek, amiket felsoroltál, tényleg undorítóak.


És mint a legtöbb férfinak nekem is vannak titkos vágyaim, bár ennél sokkal egyszerűbb, és szolidabb.


De ha ezt elmondanám a barátnőmnek akkor oda lenne a varázsa. Így hát nem mondom el.

Bár az én vágyam inkább az előjátékhoz tartozik.

2017. febr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
72%
Istenem, nem akarok párkapcsolatot.
2017. febr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
72%
Egy részét elmondtam,nem fogadta lelkesedéssel,a többit így már nem is hoztam fel. Pedig egyik sem lett volna meredek,nagyrészt az ő örömére akartam.
2017. febr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
89%
Lévén, hogy öreg csóka vagyok már, kiéltem minden "perverz" vágyamat, mire a feleségemet megismertem. Így őt már csak azzal nyaggattam, hogy fizessen be vadvízi kajaktúrára, meg ilyen, szerinte veszélyes hülyeségekre. :-))
2017. febr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
34%

Látom, jól le lettem pontozva:)

A pontok, természetes nem változtatnak azon a tényen, hogy kollégák, ismerősök jó része, el jár máshoz kis keményebb szexért. Otthon meg marad a lágy, érzéki szeretkezés.

2017. febr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
19: Én zöld mancsot adtam. Biztos vagyok benne, hogy így van ahogy mondod.
2017. febr. 8. 21:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!