Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a legjobb ebben a helyzetben? Szeretethiányom lenne?

Figyelt kérdés

Nemrég estem át egy csalódáson. Lezártam, a rózsaszín köd elült, tisztán látok, miért nem működött. Jelenleg teszek-veszek, vidám vagyok napközben, csak érzek egy űrt. Érzem, hogy szeretnék valakihez odabújni, szeretném, ha becézne, értékelne, akire felnézhetnék, stb. Tetszem egy férfinak, és elég sokat beszélgetünk, ő is nagyon szimpatikus, és célozgatott egy randira, de félek ismerkedni. Szeretnék már tartozni egy normális férfihoz, de félek nehogy a vágyaim vetüljenek ki rá. Szerintetek ilyen esetben jobb várni, amíg ez leülepedik, vagy bevállalni egy randit, lesz ami lesz alapon? Tudom, túl sokat kombinálok, jellemző rám :))

24L


2017. jan. 18. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, túlkombinálod.

Ha senkivel nem mész randira, soha nem lesz párod. Ennyire egyszerű.

Mondj igent, találkozzatok, és lesz ami lesz, csak ne éld bele magad elsőre, hogy el fog venni feleségül, és vele éled le az életed.

2017. jan. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem menj el randizni. Végülis mit veszíthetsz? Ha nem is pont abban a azemélyben találod meg a szerelmet, akivel most találkozol, legalább kimozdultál a kis saját világodból. Nem utolsó sorban egy jó tapasztalat is lehet, hogy legközelebb mit, hogy csinálj. Esetleg rádöbbensz arra, mit is ketesel igazán. De én azt mondom, hogy a szerelem tényleg akkor fog jönni amikor nem keresed, váratlanul. Abban semmi eröltetés nem lesz. Csak megtörténik. Magától. Ez saját tapasztalat.
2017. jan. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!