Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiú vagyok és van a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beni_Beni321 kérdése:

Fiú vagyok és van a legjobb lány barátnőm (már nagyon régről barátok vagyunk) és azt hiszem, hogy szerelmes vagyok belé. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
De neki barátja van, de ő is érez irántam valamit, ez az érzés nálam kb 1 hónapja jött ki, nála pedig már nagyon rég még mielött barátja lett volna.Bármit megadnák érte,hogy együtt legyünk, de tudom ha megteszem az első lépést akkor lehet, hogy elveszitem örökre és azt énse és ő se akarja.
2017. jan. 4. 10:50
 1/4 peti jános józsef válasza:
TESÓ menyoda és basz be neki eyget de ha ez nem válik be írj a cajnak egy levelet hogy menyire szereted.....!!!!! írj visza!!!!!44
2017. jan. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kaninchen1971 válasza:
Beszélj vele,mondd el őszintén az érzéseidet ! Ha igazi barátnőd ,akkor a barátságotok megmaradhat akkor is,ha nem szerelmes beléd.
2017. jan. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki mindent, ő is ugyan ugy eréz mindent de nem akar együtt lenni velem..., baratja miatt is, csaladja miatt is, es most nagyon komor a hangulat köztünk és nem tudom hogy mit tegyek...
2017. jan. 12. 20:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Idővel javulni fog
2017. jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!