Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ismer valaki olyan 25-35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismer valaki olyan 25-35 közötti nőt aki nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
2017. jan. 11. 23:41
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
71%
Az 5-ös érvei egyáltalán nem nevetségesek,osztom őket és engem sem érdekelnek a hülye elvárások.Akinek kell gyerek vállaljon nyugodtan,én sem szólok bele,más se szóljon bele abba ha én meg nem akarok.Mondjuk én kicsit antiszociális vagyok, nem tudok és nem is akarok másra figyelni magamon kívül.Havi 20 ezeret sem költenék rá,nem pelenkáznám,nem hordanám óvodába,iskolába.Nem hallgatnám a sírását,a nyafogását,simánerúgnám a lépcsőn.Többet lenne bezárva egy üres szobába vagy térdepelne kukoricán a sarokba mint amennyit enni kapna...Tehát nekem nem való és nem is kell gyerek mert én egy szemernyi kompromisszumra se vagyok hajlandó senkiért. Ha eldöntöttem hogy ma leülök és 3 órát olvasok,akkor leülök és olvasok,hiába üvölt,hogy fáj a foga,hiába betörte a fejét,hiába elvérzik.Max bedobnám egy jó távoli szobába,mert csendben szeretek olvasni,de nem vinném el a doki ha nem terveztem be hogy aznap elmegyek.Ugyanezért férj se kell a lakásba.
2017. jan. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%

19: Az alapján, amit a 18 írt, akkor a férfiak 80%-a selejt, mert nem akar gyereket. Legalább is én ezt látom a környezetemben.


Nagyon sok velem egykorú nőismerősöm küzd azzal, hogy szeretne: de nincs kivel. A pasik csak össze akarnak járni szexelni, már az is csoda, aki összeköltözik a barátnőjével, és a többség határozottan kijelenti, hogy ha becsúszik a gyerek, akkor abortusz, mert neki gyerek semmi áron nem kell. Inkább megy külföldre nyom nélkül, de nem vállal felelősséget.


És nincs miből válogatni, mert tényleg 10 pasiból 8 így gondolkodik!

Akik már esetleg akarnának gyereket, mondjuk 40 felé, azok meg párkapcsolatra alkalmatlanok, és nem véletlenül vannak még egyedül.


Többen is keseregnek azon, hogy bezzeg nekem van már kettő, és most jön a harmadik...


Egyébként többgyerekes anyaként is azt mondom, hogy ha valaki úgy érzi, hogy nem neki való a gyerekvállalás, és nem szeretne szülni, akkor ne tegye!! De tényleg!!

Mert az én szememben meg az a nő selejtes, akinek nincs ennyi önismerete, aztán "mérgező szülőként" teszi tönkre a gyereke(i) életét. Az egy teljesen pozitív dolog az én szememben, ha valaki képes ezt kimondani, hogy ő nem akar anya lenni, nem élvezné, nem fog csak azért potyogtatni 3 gyereket, mert társadalmi elvárás.

Sajnos, anyámnak nem volt ennyi önismerete, és egy regény is kevés lenne, ha kifejteném, hogy miért volt hatalmas hiba gyereket szülnie a világra.


Úgyhogy srácok, kicsit kapjátok össze magatokat, hogy olyan FÉRFIAK legyetek, akinek egy nő örömmel szül gyereket, és ne akarjatok ti más méhében kotorászni, hogy ki hányat szül, meg mihez kezd az életével.

Mert az tényleg úgy van, hogy nektek egy magömlés, és lehet menni, ha bármi gond van, de egyelőre a nők nevelik fel azokat a gyerekeket, akinek a megszületéséhez viszont kell egy férfi is!

2017. jan. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
2%
Sok ilyen nő van, beszűkült életfelfogással, pusztán munka- és szexuális segédeszközöként élnek, egy látszólagos boldogságban. Mindesetre kiváncsi lennék, hogy 50 éves korukban mit mondanak.
2017. jan. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy selejtes az a nő, aki nem akar gyereket?! És akkor ugyanilyen alapon természetesen a férfiak túlnyomó többsége is selejtes ugye? Hisz rengeteg férfi szintúgy nem akar gyereket. Sokkal inkább az a selejtes, aki képes ilyet mondani más emberekre, csak mert azok nem az ő "szent" álláspontján vannak.

Én se szólok bele más eletebe, hogy pl minek szüli meg a hatodik gyereket, vagy minek szül, ha nincs meg hozza a megfelelő anyagi háttér vagy mert szimplán tök alkalmatlan a gyereknevelesre, akkor engedtessék már meg, hogy én is azt csináljak a saját életemmel, amit ÉN akarok és úgy ahogy nekem jó, anélkül hogy a 19-eshez hasonló feletébb intelligens emberkék megjegyzést tennének. Szánalmas, de komolyan.

2017. jan. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%
Jelen,nincs az a férfi akinek gyereket csinálnék! Miközben ő majd félr.ug ,hát hogyne!!!
2017. jan. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%

17-es: Szóval azt mondod, csak arról alkothatok véleményt, amit én magam is próbáltam? Én meg azt mondom, az okos ember más "kárán" tanul, és ha én úgy gondolom, hogy amit látok a gyerekes pároknál, azt én nem akarom, az egy teljesen valid és elfogadható indok.

De mondok más példát. Tizenévesen volt "szerencsém" látni, hogy mit művel a drog az emberekkel, ezért eldöntöttem, hogy soha egyetlen szál füves cigit sem fogok elszívni az életben. Eddig nem is tettem. De a te gondolkodásmódoddal nézve ez nem elég erős érv, mert próba nélkül ítélkezem, és most minimum fel kéne szippantanom egy csíkot, hogy ezen véleményemet megalkothassam, ugye jól értem?


És ha jól értem, azt is mondod, hogy a gyereked születésétől kezdve átalussza az éjszakákat, soha nem kellett pl hajnali 3-kor kelned, hogy megszoptasd, vagy megvigasztald, ha rosszat álmodott, és sírva megy át a szobádba, vagy lázat mérj, ha beteg. És havi 20k-ból eteted, ruházod, tisztálkodószereket és bérletet veszel neki és még az ebédjét is befizeted a suliba.

Habár számomra ez elég hihetetlen, sőt, 20k még az étkezésemre is kevés egy hónapban, én nem mondom, hogy nevetséges ellenérveket hoztál fel, pedig nem értek veled egyet, de tiszteletben tartom, hogy másképp gondolkodsz, nem reagálok degradálóan a véleményedre. Ami számomra azt jelzi, hogy itt nem én vagyok a gyerek.

2017. jan. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem az már jó, ha valaki felismeri, hogy nem alkalmas szülőnek. Például a 21-es esetében katasztrófa lenne a gyereknek egy ilyen anya (mondjuk neki is, mert rövid úton a börtönbe kerülne). Az más kérdés, hogy láthatóan neki más problémái is vannak.
2017. jan. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most már látom hogy van remény ilyen nőt találni.
2017. jan. 12. 15:21
 29/44 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk a 21-es szerintem egy született pszihopata.
2017. jan. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Én :D
2017. jan. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!