Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ismer valaki olyan 25-35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismer valaki olyan 25-35 közötti nőt aki nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
2017. jan. 11. 23:41
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
86%
Jelen.
2017. jan. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
67%
Igen. És akkor mi a teendö??????????????
2017. jan. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Miért nem szeretnél gyermeket?
2017. jan. 11. 23:51
 4/44 anonim ***** válasza:
82%
Magamat.
2017. jan. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
68%
1. vagyok. Nos, a tobbseg szerint onzo vagyok. Szeretem a munkamat, a vele jaro anyagiakat, a kenyelmet, szeretek a szabadnapjaimon aludni, szeretek utazni, es csak a sajat igenyeimre figyelni. Ezzel azemben a gyerekkel jon 9 honap szenvedes, elhizas, nem alvas, a lakasom es onmagam elhanyagolasa, egy rakas penz megy ki az ablakon, plane az elejen, amikor hetente lehet uj ruhat venni, aztan hasfajs, aztan jon a foga, aztan dacos, aztan le kell ulni vele tanulni, aztan mar kamasz, aztan tini blehhh! En a szuloseget ugy latom, hogy egy rakas penzt, az alakomat es az eletszinvonalamat felaldozom arra, hogy egy csupa rossz korszakkal rendelkezo masik szemely ramakaszkodjon, es ot el kelljen latnom. Kosz nem.
2017. jan. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
81%
Szívemből szóltál előző!
2017. jan. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
14%
Nem baj, a négerek meg az arabok szülnek helyettetek is.
2017. jan. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
82%

Jelen!

Ugyanazokból az okokból amit már leírtak előttem,egyszerűen nem vagyok az az ősanya típus.

2017. jan. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
12%
#5 semmi bajom azzal, ha valaki nem akar gyereket, mert úgy gondolja, hogy nem kompetens az anyasággal, de minden bántás nélkül, te voltál valaha alázatos, vagy mindig így az egód volt előtérben? Vagyis inkább kérdezném úgy, hogy önzőnek tartod-e magad, vagy szerinted ez normális hozzáállás az élethez, mert neked "jár" és csak alkalmazkodsz a modern életkörülményekhez?
2017. jan. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
76%
Jelen! Az okát pedig az 5ös válaszolónál nem is tudtam volna jobban leírni. Ha valaki emiatt önzőnek tart, hát tartson, hidegen hagy.
2017. jan. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!