Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ismer valaki olyan 25-35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismer valaki olyan 25-35 közötti nőt aki nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
2017. jan. 11. 23:41
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
32%
5. vagyok. Igy van, nem mindenkinek valo. Ha "be akarnek illeni a tarsadalmi elvarasokba" es szulnek, a gyerekkel ugyanugy kics..sznek, mit magammal. Szereto csaladban nottem fel, es tudom, hogy en erre keptelen lennek. Voltam es vagyok is alazatos. Alazat nem csak egy csalad kiepitesehez kell, hanem a szulok irant, baratok irant, tanulmanyokhoz, munkahoz is. Nekem nyilvan ez a felfogas a normalis, hiszen e szerint elek, igy mag az ego kerdes is megfordithato, mert az, aki szul is a sajat igazat hajtva el, es cselekszik. Az irasodban a szuloseg kb ugy valosoul meg, minta mindenkinek ki kene vennie belole a reszet, de van par hozzam hasonlo ember, aki kihuzza magat alola. Nem igazan ertem mit ertesz, az alatz, hogy alkalmazkadom a modern eletkorulmenyekhez. Szerintem tulgondolod. A szerint elek, ahogy jonak gondolom.
2017. jan. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
62%
26 éves vagyok, és nekem se kéne. Magammal és a párommal szeretek foglalkozni, mással nem. Nekem fontos a munkám, a szabadidőm, az egzisztenciám, nem adnám fel egyiket se egy gyerekért, még pár hónapra sem.
2017. jan. 12. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
77%
Jelen. Sose értettem ezt a "miért nem?" dolgot. Mert nem, és kész. Ahogy nem szeretem a tökfőzeléket vagy a rap zenét, pont ugyanúgy nem szeretnék gyereket sem. Nem tetszik, nem érdekel, nem nekem való, sorolhatnám az okokat, de egyik sem fedné le a teljes igazságot. Ezt nem lehet normálisan megmagyarázni, egyszerűen csak nem.
2017. jan. 12. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
87%
Magamat. Sose értettem ezt a "miért nem?" dolgot. Mert nem, és kész. Ahogy nem szeretem a tökfőzeléket vagy a rap zenét, pont ugyanúgy nem szeretnék gyereket sem. Nem tetszik, nem érdekel, nem nekem való, sorolhatnám az okokat, de egyik sem fedné le a teljes igazságot. Ezt nem lehet normálisan megmagyarázni, egyszerűen csak nem.
2017. jan. 12. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%
Éééés elment a net közben, bocsánat a duplázásért.
2017. jan. 12. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
88%
Igy van. A baj sokszor az, hogy aki nem akar gyereket az kb. betegnek van titulalva. Aztan jonnek az olyan ervek, hogy "ha anyad is igy gondolkodik, te se szuletsz meg." Ezen kivagyok, arrol nem is beszelve, hogy egy bazi nagy paradoxon. Ha meg se szuletek, akkor nem letezem, fingom nincs az egeszrol, ergo nincs ertelme megemliteni se a dolgot. Aztan megkapom, hogy onzo vagyok. Pff..ja nagyon onzo vagyok mert nem vallalok gyereket azert mert "ez a normalis", es nem teszem ki annak, hogy brutalisan sz..r anyja legyen. En sose itelkeztem azok folott, akik a gyerekukert elnek. Egeszsegukre, ha ok igy boldogok. En is tisztaban vagyok a kepessegeimmel, es ezeken az anyasag tulrug. Ilyen egyszeru.
2017. jan. 12. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
33%

Én anyaként is megértem, ha valaki nem szeretne gyereket, mert nem jön ki velük vagy nem érzi magát elég gondoskodónak hozzá. Na de azok az érvek, amiket itt az egyik válaszoló felsorolt, nevetségesek. Anya vagyok, az alakom hibátlan, pedig szültem és szoptattam. Nem kelek korán, nem is keltem soha, a gyerekek rengeteget alszanak. A gyerekeknek nincsenek ilyen korszakaik, ők is emberek, mindig más hangulatuk van. Mi jól élünk, minden megvan, és csak a gyerekre havi 20 ezer forint megy el maximum. Nem kell neki hetente ruha meg ilyesmi.


Én megértem, ha valaki nem szereti a tökfőzeléket, ha már látta, szagolta, kóstolta. Viszont, ha csak hallott róla és látott róla egy képet.. tudod kik ítélnek meg dolgokat így? Bizony, gyereknek nem kell gyerek.


Én sem vagyok ősanya, de nem is kell annak lenni, hogy kedvelj és gondoskodj egy másik lényről.

2017. jan. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%

Én se akarok, de én más okból. Én családot szeretnék, nem "csak" gyereket.


Azt látom, hogy a párok 80-90%-a szétmegy, mire a gyerek betölti a 3 éves kort.

A maradék meg utána.

Ma már nincs olyan, hogy család, csak párok vannak, meg becsúszott gyerekek, és egyedül egyedülálló anyák.


Hiába találkozik valakivel az ember lánya, aki rendesnek és hűségesnek tűnik, idővel róla is kiderül, hogy ha van rá alkalom, simán félrelép. Aztán meg a nő marad ott a gyerekkel és szív egy életen át. Elég csak itt elolvasni, hogy vélekedik a többség arról, aki egyedül neveli a gyerekét.


Szóval köszi, de kihagyom.

A mai férfiak többsége semmire se alkalmas, nem hogy apának. Inkább gyerekek, akik pótanyára szorulnak. A legtöbb hűtlen. És amíg ők szakítás után élik a világukat, addig azt a nőt veti meg a társadalom, aki felelősséget vállalt, és egyedül felneveli a közös gyereket.


Pont nem ilyen életre vágyok.

A gyerekeket szeretem, és jó lenne, ha lehetne egyszer családom. De ilyen pasik mellett, mint most a 99%-a, biztos hogy nem mernék belevágni.

Vannak kivételek, talán százból egy. A többinél csak az a kérdés, hogy mikor lép le a család mellől. Sajnos azokról is kiderül, hogy ő se különb, akire tíz éve úgy tekintek, mint az utolsó hűséges családapára.


Elkeserítő a helyzet.

2017. jan. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem selejt az a nő, aki nem akar gyereket. Ilyen elven akkor az a pasi is selejt, aki szintén nem akar.


Igaz, én csak 20 vagyok, de vagy 5-8 évig még biztosan nem akarok gyereket, lehet hogy később sem. Kicsit más oka is van, mint amit felsoroltak.


1, Nem akarok csak úgy beleszülni a nagyvilágba, amikor nincs még se biztos állásom, se házam, se autóm. Azért szerintem alap, hogy ezek meglegyenek. Mindkét félről biztos állás, legalább 2-3 éve, vagy több, a ház szerintem evidens, az autó meg... Hát alap egy családhoz. Főleg ha nem a városban élsz. Bármikor beteg lehet a gyerek, főleg kiskorban kell látnia mielőbb orvosnak, és olyan helyen, ahol heti 2x kb 2 órát van orvos nem fogok kockáztatni.


2, Amit említettek, a kapcsolatok. Én szerencsésnek mondhatom magam, mert nekem nem váltak el a szüleim, de iszonyatos veszekedések voltak, nem 1x majdnem váltak. Viszont a barátnőim 80%-a elvált szülők gyereke... Rokonságban is.. Még nem iskolás a gyerek, de már elváltak. És azért nagy százalékban tesznek a pasik a gyerekre, úgy kell bírósági eljárással kifizettetni velük a részüket. Van kivétel, persze, aki törődik, de nem ez a jellemző. Azt a gyereket két ember hozta össze, akkor nevelje is kettő. Ne egy. Ebből nem kérek.


3. Sokan elkövetik azt a hibát hogy egy 2-3 éves kapcsolatban szülnek gyereket. 2-3 év szinte semmire nem elég, még akkor sem, hogyha szinte az elejétől együtt élnek.

Majd egy 5-8 év múlva újra gondolok a dologra és meglátom. Ha addig is a jelenlegi párom lesz, akkor nagyobb valószínűséggel belevágok. Minimum 5-6 évet együtt akarok lenni a leendő apával, bár egy embert egy élet alatt nem lehet teljesen kiismerni. Igen, bizalmatlan vagyok, de látva a statisztikákat nem csoda.

2017. jan. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%

Sose akartam gyereket. Nem azért mert ne szeretném őket, meg mert féltem az alakom. Itt nem erről van szó.

30 éves elmúltam és szerintem igaz az az állítás, hogy valaki szülőnek születik és valaki nem.

2017. jan. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!