Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közölnétek egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közölnétek egy lánnyal, hogy érte epedtek, ha nem akarjátok face to face a szemébe mondani?

Figyelt kérdés
Vagy inkább az a kérdés, hogy lehetne megtudni anélkül, hogy nyíltan rákérdeznék, érez-e irántam valamit.
2016. dec. 30. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25 évesen én már azt mondom, hogy ezeknek a játszmázásoknak semmi értelme. Csak félreértéseket szül.
2016. dec. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor tartsam magamban?
2016. dec. 30. 16:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát milyen kapcsolatban vagytok? Mi utal arra, hogy érez valamit, és mi utal arra, hogy nem?
2016. dec. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kollégák vagyunk egy X.Y. helyen. Egymás mellett ülünk. Az elején azt éreztem, hogy szeret velem beszélgetni, akkor még nekem nem keltette fel az érdeklődésemet. Most azt érzem, hogy ez elveszett, már nem beszél annyit velem. Valami egész egyszerűen ott volt a levegőben, rezgett körülötte, engem állandó melegség öntött el, amikor ő ott volt.
2016. dec. 30. 16:12
 5/12 anonim ***** válasza:
Minden nap az ajtaja előtt hagynék egy száll rózsát....
2016. dec. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor mondjuk kezdj el vele megint beszélgetni?
2016. dec. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

általában az ember megérzi ha két ember vonzódik egymáshoz. De ha nem akarod személyesen közölni vele azt hogy neked tetszik, akkor küldj neki levelet, üzenetet: interneten, vagy papíron, cetlin ... palackpostán, galambpostán keresztül stb.. nem tudom hogy :D amiben ezt elmondod.

és valahogy nyomozd ki, figyelj a jelzéseire, a mozdulataira, a szemére stb. amikor beszélgetsz vele. amikor meglát mit csinál? Kicsit vagy nagyon izgul-e? Mozog-e? Zavarban van? Vagy épp ellenkezőleg feldobódott... mosolygós? meg ilyenek. Szemedbe mer nézni hosszan?.. vagy inkább lesüti, félreszegezi a tekintetét többször stb :D De tényleg egyszerűbb elbeszélni egyszer vele valamilyen formában mint csak találgatásokra hagyatkozni...

2016. dec. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!


Én azt éreztem, hogy egész egyszerűen annyitól, hogy hozzám ér, testem minden porcikája bizsereg. Azt éreztem egy pillanatban, hogy olyat mondott, amitől azonnal szívesen megcsókolnám. Azért nem tettem meg, mert úgy éreztem, nem kölcsönös.

Igen, írhatnék neki levelet, üzenetet, szeretnék is, de ha egyáltalán nem érdeklem, akkor csak magamra haragítanám. Te mit szólnál, ha olyantól kapnál szerelmes levelet, esetleg verset, aki közömbös számodra? Attól félek, akkor még nem is ülne többet mellém, még azt is elveszíteném. Mégis tervben van, hogy írok neki, hozzá valamit.


Igen, figyeltem a jelzéseit, de hosszan nem néz a szemembe, közömbösséget érzek benne. A beszélgetést is gyorsan befejezi velem. Ezek árulkodó jelek.

2016. dec. 30. 19:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát ha abszolút semmi pozitív visszajelzést sem kapsz, akkor szerintem felesleges neki szerelmet vallani. Inkább próbáld meg valahogy felkelteni az érdeklődését, és ha már látsz legalább valami halvány esélyt arra, hogy mégis kölcsönös, akkor próbálkozz. Így szerintem felesleges, csak pofára esés lesz.
2016. dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A levél miatt szerintem nem fordulhat rosszabb irányba a kapcsolatotok. de te tudod.

A mai érzéketlen világban én örülnék egy levélnek, üzenetnek, versnek akárminek :D, még ha számomra közömbös személytől kapnám akkor is...

2016. dec. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!