Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párok! Mi az ami számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok! Mi az ami számotokra romantikus, de még nem túlzás? Tudtok példákat mondani?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a beszélgetésektől (akár becézéstől) kezdve a programokon át mindenre. Barátom szerint mindig lelövöm a romantikát, nem olyan alkat vagyok, néha jó lenne ha az lennék, ezért vagyok kíváncsi, másnál hogy működik.:)
2016. szept. 18. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
minden belefer szerintem😍
2016. szept. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Beszélgetésben négyszemközt mi elég nyálas-romantikusak vagyunk. Őszintén elmondjuk az érzéseinket, gondolatainkat, ami néha tényleg csöpög, de nekünk jól esik :) Mások jelenlétében ilyesmi nincs, és nem is irogatjuk ki ezeket közösségi oldalakra, mert az már számunkra túlzás lenne és a privátszféránk megsértése.

A programjaink inkább viccesek, sportosak, a lényegük, hogy jól szórakozzunk. Most fogunk először közösen wellnesezni, aminek tényleg a romantika lesz a központja: lesz pezsgőfürdő, abba teszünk fürdősót, köré rózsás mécseseket, meg minden ilyesmit, ami csak eszünkbe jut.

Az ilyen pillanatoknak/alkalmaknak az a lényege, hogy átéld. Jusson el a szivedig, és érezd úgy, mintha megszűnne a külvilág.

2016. szept. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pl imásom, hogy a barátom cicának és édesemnek szólít, hogy néha írunk egymásnak szerelmes levelet és üzeneteket, amiket odacsempészünk, imádom, hogy csináltatott szerelemlakatot a kettőnk nevével stb. Igazából így belegondolva semmi nem nyálas számomra, mert nem mások előtt csináljuk, hanem ez ránk tartozik :)

21/L

2016. szept. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3.: ha írsz akár levélben pár dolgot, mit szeret a párod és írsz példákat, amikor szerinte lelőtted a hangulatot, szívesen segítek, ha tudok és adok tippeket :)
2016. szept. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagyok a másikba minden belefér szeirntem. Persze azért ne érezzem magam üldözve. :D ne rontson be a munkahelyemre verset szavalva de mondjuk ha küld egy csokor virágot az nagyon édes.
2016. szept. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!