Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi legyen?

Figyelt kérdés
Ez elég nehéz lesz. Szóval az van nem rég kint dolgoztunk, külföldön. Jobb élet reményében de az egész elromlott, mert a párom másik palival kavar ezért haza jöttünk.De állítása szerint nem volt semmi, de az üzeneteket el olvastam és durva dolgok voltak.Elötte is volt már, hogy elkaptam másik palival beszélt és azt írta neki szereti. Én rá kérdeztem, hogy mi van szeret engem vagy nem és mondtam, hagyja abba nagy nehezen abba hagyta.

2016. dec. 25. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Miért hagyja abba? Én kidobtam volna. Ez a kapcsolat halott. Nem kell abba hagynia. Csinálja csak de nélküled. Vagy maradj vele de akkor meg viseld el ezeket a dolgokat.


Őszinten...erre mit lehet reagálni?

2016. dec. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért mert szeret és én is őt. Csak nehéz neki a családja miatt, én meg próbálom felépíteni a jövőnket és kevés időt figyelmet tudok rá fordítani, de ő ezt nem nagyon tudja el fogadni.
2016. dec. 25. 10:09
 3/4 anonim ***** válasza:
És emiatt ő félre kacsingat..de legalább indoka van rá. Csodás.
2016. dec. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen. De most ott tartunk, hogy külön jöttünk haza. Ő elvileg azért jött haza, mert szeret kb 4 óráig bírta nélkülem és az első lehetőséggel haza jött. Megígérte többé nem csinál ilyet. Nem tudom mi legyen. :( Ki vagyok teljsen.Mind ketten próbáljuk menteni a kapcsolatot.
2016. dec. 25. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!