Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más is van vele, úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van vele, úgy, hogy a 30 szhoz közelítve teljesen kezdi elveszíteni a hitét, érdeklődését a párkapcsolat iránt? Majd eljut oda, hogy már nincs türepme hozzá, és nem érdekli, csak neki jó legyen?

Figyelt kérdés
Félre ne értsetek, nem vagyok antiszoc, meg hasonló, csak a sok kopp miatt màr egyàltalàn nem motivàl. :)

#Hdhdhssh
2016. dec. 20. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy eljuss az igenekhez, a nemeken is végig kell menned.


33F

2016. dec. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem... határozottan emlékszem, hogy 30 felé közeledve nagyon nem ezt éreztem.


így 40 felé közeledve már néha előfordul, de addig neked még van egy jó tízesed, szóval még korán van feladni.

2016. dec. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, 30-as éveimben kezdődött és tart most is, negyvenesen.Egyébként szóról szóra pontosan leírtad, amit én is érzek!
2016. dec. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24 vagyok és már csak szexet akarok. Egy komoly kapcsolatra alkalmas csajjal sem találkoztam eddig. Kivétel nélkül csak felszínes és frusztrált csajokkal. Szóval igen, egy kapcsolatban az érdekel, hogy nekem jó legyen! :D
2016. dec. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!