Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért akarják mindenáron hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják mindenáron hogy legyen párom, nem volt még miért kell a magánéletemmel másoknak foglalkoznia? N

Figyelt kérdés
Mindenkit ajánlgatnak pedig nem kértem senkitől
2016. dec. 19. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Most erre mégis milyen választ vársz?

Az embereknek sokkal könnyebb mások életével foglalkozni semmint a sajátját tenné rendbe...

2016. dec. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Csak figyelmesek.

Nekem a legfurcsább kérdés az volt,mikor mondtam,hogy tetszik valaki.

Na és fiú,vagy lány???

2016. dec. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Velem is ìgy van. Èn 30ffi vagyok, van badoo appom kollégáim nem hagynak békén, mindig akarnak nekem lànyokat felszedni. Legszebb lànyokra ràìrnak, én meg elèggé csùnya fiù vagyik. 30èvesen illene màr pàrombak lenni szerintük. Kb 2éve vagyok egxedűl szerintük éjjel nappal szexelnem kéne.... Èn unom a tàrskeresést ( erőltettnek érzem) csalòdàsokat, első randikat...
2016. dec. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
mert vagy olyan töketlen és nyuszimuszi, hogy nem állsz ki határozottan magadért, és nem olvasol be nekik, hogy fogják be a szájukat, és törődjenek a saját életükkel.
2016. dec. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Az előzőekhez még csak annyit fűznék hozzá, hogy sokaknak nehéz elfogadni, ha valaki kicsit másképp érzi jól magát, mint az átlag. Mondd meg nekik határozottan, hogy te nem kérsz az ő segítségükből, akkor lehet elszégyellik magukat, és leállnak.
2016. dec. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csaladba van olyan akinek evek ota nincs.Viszont p akarna,csak rgy szakitas utan befordult. Azota mas lett,rosszindulatu,irigy,masok kapcsolataba bekavar.Ugy van vele neki sincs akkor masnak se legyen. Volt ilyen "baratnom" is es nagyon megutaltam. Talan ha lenne az illetonek mar vkije,akkor nem azzal torodne,hogy belepiszkal masok kapcsolataba,hanem magaval.Ezert orulnek ha talalna :)
2016. dec. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!