Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elég jó leszek neki? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég jó leszek neki? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy idősebb barátom nagyon szeretjük egymást és jól megvagyunk. Nemsokára sor kerül az első alkalomra. Picit bennem van a félsz de már nagyon várom és ő is. :) Azon gondolkodtam hogy vajon elég jó leszek e neki, lehet hülye kérdés de szeretnék mindent a lehető legjobban csinálni. Ő idősebb tőlem jóval és van már tapasztalata. Azt mondta ne izguljak mindent negtanít majd nekem. Van aki hasonló helyzetben van/volt? Tapasztalatokat, tanácsokat, üzenetet szívesen várok. A válaszokat előre is köszönöm.

2016. dec. 21. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Az számít hogy szeretitek egymást, és hogy először fogtok lefeküdni, sőt, ezzel együtt te pedig átesel a szüzességed elvesztésén. Most nem az a cél hogy hű de fergeteges menet legyen, már az is nagy siker, ha jó emlék lesz neked. :) Nekem az, de attól még emlékszem, hogy fájt. Nem fogod a szexet magát különösebben élvezni, mint majd idővel fogod. Tök feleslegesen parázol. Egyébként ez majd mindent megtanít, nem nagyon tetszik. Remélem pont annyira, hacsak nem jobban odaadó lesz az ágyban, mint amit tőled vár. Semmit sem kell megtanítania, max megmutathatja mi esik neki jól. Azt majd te tudod, mit akarsz csinálni az ágyban, nincs szükséged tanítgatásra. Nekem sem tanított senki semmit, megy az magától. Tanítani max olyasmit kell, hogy a koton felhelyezése, meg mi az amit ne tégy mert fáj. :P
2016. dec. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Pl. engem zavart volna ha első menetkor "tanít" orálozni. :P Amint kedvem lett orálozni, megtettem, és nem az első menetek egyikekor volt. (Én is azzal veszítettem el, akivel most is vagyok.) Szóval engem elkezdett volna ilyesmire tanítani, hát nagyon zavart volna. Persze simán lehet hogy valakinek már rögtön az eleje fele kedve támad kipróbálni az orálozást, akkor oké, és akkor nyugodtan mondhatja, hogyan szereti, pl. a heréket a kézben tartva közben.
2016. dec. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jajj értem köszi a válaszokat.:)

A tanítgatás tényleg rossz szó, a megmutatja stb jobb.

Elég türelmes, és szerető ember remélem szép emlék lesz. :)

2016. dec. 21. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!