Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik szerelem első látásra? L

Figyelt kérdés

Tehát, hogy találkoztok, beszéltek egy alkalommal valakivel, és az illető megfog benneteket.


Éreztetek már így?

És nem, nem a külsejével miatt,hanem mert van valami a kisugárzásában. És ez kölcsönös.


2016. dec. 16. 21:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
1x voltam így igen, tudod olyan annyira nagyon más volt mint a többi, úgy éreztem olyan akire pont vártam, dehát sajnos kiderült h van férje....
2016. dec. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam, ez, határozottan így volt.
2016. dec. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam volt már ilyen az egy másik kérdés, hogy kölcsönös e.
2016. dec. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Ez nálam mindennapos,de csak percekig tart.
2016. dec. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Velem volt ilyen. Igazándiból az volt vicces,hogy csináltam egy rajzot, de nagyon bénára sikerült, senkinek sem tetszett, aztán amikor sétáltam a folyosón, véletlenül kiesett a füzetemből és egy srác vette fel és nagyon megtetszett neki, rögtön megdicsérte meg minden és beszélgettünk egy rövidet majd elköszöntünk. Aztán később újra találkoztunk és összejöttünk, azóta is együtt vagyunk már 3 éve:).
2016. dec. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Volt hasonló. :) És kölcsönösnek bizonyult, viszont frissen vált. Úgyhogy hanyagoltuk a témát, volt pár kellemes beszélgetésünk, de nem lépett komolyabban, én meg nem akartam nagyon bátorítani, mert megviselte a válása. Azóta nem tudom, mi van vele, nem találkoztunk. Próbálok továbblépni, de sokszor eszembe jut. :)
2016. dec. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
"Szerelem első látásra" Nyilván a szememmel látok és legeslegelsőnek a külső kell hogy megfogjon.Nekem kimondottan az arca,meg úgy az egész hogy vonzónak találjam.Aztán ha elkezdünk beszélgetni ezt vagy mégjobban megerősíti bennem,vagy éppen nem...Attól függ,hogy külső mit rejt.
2016. dec. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem, szexuális vágy létezik első látásra.

A szerelem egy erős lelki kötelék, ami bizalomra épül. Nem alakulhat ki egy találkozó alatt.

2016. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Persze, létezik. Velem is megesett... csak elfelejtettem róla szólni a nőnek.
2016. dec. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
IGEN!!!!!
2016. dec. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!