Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Virágküldő szolgálattol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Virágküldő szolgálattol kapnátok a virágot örulnétek (többi lennt)?

Figyelt kérdés

kicsit több mint 2 és fél hónapja vagyunk együtt és augusztus eleje ota ismerkedtünk.

Most lesz a szülinapja (25L)

Pesten dolgozik (diakmunkaskent irodai munkán)

Csinálhatok ilyet, hogy küldök Neki virágot szerdán a napján vagy inkább majd ha találkozunk (legkorábban hétvégén) személyesen?

köszi a válaszokat



2016. nov. 26. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:

igen lehet szerintem ilyet csinálni,lehet hogy plusz postai díjat is kell fizetni rá,de mindenképpen írd hogy kitől kapta a virágot,szerintem szép ajándék!


Személyesen is szép ajándéka virág,legalábbis én szeretem a virágokat! :)

Minden jót,sok sikert!

Nagyon boldog születésnapot kívánok!

2016. nov. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szerinted/szerintetek ennyi ismertésg után elég virág meg mondjuk doboz csoki szulinapi ajandeknak? meghát 25 éves én fiu 21 most meg egy kis csetreszt a szobájába... inkább akkor virág csoki meg beülnénk kávézóba vagy ilyesmi? hmm?
2016. nov. 26. 10:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát... Én kínosnak érezném így küldeni. Bár simán vinni is... Csak úgy leírva olyan fura dolog ez a virágozás. Mi értelme? Kivéve ha van ultimate kedvence, mert akkor legalább +1 pont az odafigyelésre. De random rózsák? Ne már.


Ha nő lennék nem örülnék annyira, mert "ez csak egy virág..." de nem az értéke miatt, hanem mert olyan klisés és nem eredeti.

2016. nov. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jo otlet, de ket honap jaras utan biztos nem adnek csak viragot meg csokit, az egy sima randira valo. Szulinapra kitalalnek valami szemelyeset. Nem penz fuggvenye, de valami, aminek orulne. Lehet akar az is hogy vacsit fozol vagy elviszed vacsizni, utana egy lazito masszazs, vagy biztos emlitett valamit, ami tetszik neki, vagy amire vagyik.
2016. nov. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én sima randin elég furán érezném magam, ha virággal és csokival állítana be valaki. nekem az nyálas.

virágküldős virág sem tetszene annyira. a barátom a vonatról szállt le mindig, amikor hozzám jött, és egy tisztáson szedett virágot, mert volt egy hely ahol nagyon szépek voltak. sokszor hozott óriási csokor pipacsot, mert nekem az nagyon tetszik. ennek nagyon örültem mindig.

szerintem inkább adj neki valami apróságot (nem tudom miket szeret), vagy csak hívd meg valahova enni és kész.

de persze te jobban ismered. ha szerinted ő ennek örülne, akkor küldj neki virágot. nem hiszem hogy elégedetlen lesz bármelyikkel is. :)

2016. nov. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En kaptam mar, es nagyon orultem :)
2016. nov. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én utálok virágot kapni, szóvsl egész biztosan nem örülnék.
2016. nov. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!