Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem ismer a lány de tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ismer a lány de tetszik Nekem. Úgy gondolom, hogy küldök Neki virágot, virágküldő szolgálattal, úgy hpgy az anonimitásomat megőrzöm. Jó ötlet, mert nem 2 forintomba fog kerülni? Ezután szeretném felfedni kilétem!

Figyelt kérdés
Egy egyetemre járunk egyébként! 19/F
2010. febr. 9. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
És miért nem te viszed azt a virágot?
2010. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
előbb próbálj meg sztem kicsit közeledni.. szemezz vele, mosolyogj rá. mert számomra egy kicsit ijesztő lenne ha egy idegen először virágot küldene aztán közölné hogy ő volt. de amugy romantikus ötlet csak készítsd kicsit elő.
2010. febr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten elő van készítve. Tervezésben ügyes vagyok, a kivetelézesekkel van néha gond. Hogy miért nem én viszem a virágot? Mert még nem tartunk ott, hogy személyesen találkozzunk.
2010. febr. 9. 21:53
 4/6 anonim ***** válasza:

volt egy srác, nagyon sokat beszélgettünk de én tarottam az egy lépés távolságot. egyszercsak kora reggel csöngetnek jött a gyönyörüszép virág... ami nagyon szép volt de én is megijedtem valamiért.azt sugallta, hogy azt ez nagyon is komoly...

szerintem ha nem vagy biztos abban, hogy tetszel neki, ne küldj több ezerért virágot, mert felesleges pénzkidobás.

ha már szemeztetek mosolyogtok egymásra stb, akkor is csak egy kisebb csokor, szerintem!!!

22L

2010. febr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok... Még mindig tartom magam ahhoz, hogy te add át neki, és ne sokat, csak egy szálat.Ez azért hasznos, mert átod a reakcióit, és nem is ijed meg annyira, mintha valami ismeretlentől jött virágcsokrot kapna.
2010. febr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát lehet hogy ti látjátok jól. Rátok hallgatok, nem küldök virágot.
2010. febr. 10. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!