Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális egy férfi esetében?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális egy férfi esetében?

Figyelt kérdés

Az én párom (F/26 ránézésre nagyon úgy nézz ki mint akinek acélból vannak az érzései legalább is a külvilág így látja vagy aki nem ismeri, viszont, ha olyan filmet nézünk amibe van valami tragédia akkor képes elsírnia magát rajta, vagy pl ha nagyon szép zenét hallgat néha képes azon is könnyezni , hogy mennyire megtudja érinteni a lelkét. Most engem nem zavar ez , de lehetséges , hogy valaki lehet ennyire érzelmes , de ugyanakkor meg talpraesett és kitartó minden téren. ?


N/25


2016. nov. 24. 07:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Sőt! Sok férfi érzékenyebb, mint sok nő. Ez legtöbbször egy szakításnál látszik. Nagyon sok nő könnyen továbblép és pár hét múlva mással van, míg sok férfi évekig szenved.
2016. nov. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En is ilyen vagyok, vannak dolgok, amik megerintenek, de sirni nem tudok, legyek akarmennyire is elszomorodva, vagy kistresszelve, valami leblokkolja.


22/f

2016. nov. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem mutatja ki minden nap. Nem az, hogy vannak érzései. Beteg világ az, ahol valaki csak azért, mert férfi, meg kell, hogy játssza, hogy nem érez semmit.
2016. nov. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!