Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha az 'exem' haverja rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsoka92 kérdése:

Ha az 'exem' haverja rám mozdul az csak bosszú vagy lehet hogy komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Dobtam egy srácot (nincs a történetben harmadik személy), személyes okok miatt, és nagyon megbántottam ezzel, de már nem tudom visszacsinálni sajnos, azóta nem beszélünk, elkerül, stb.. Részéről ezt meg is értem.

De most az egyik legjobb haverja elkezdett nyomulni nagyon, főleg mióta megtudta, hogy mi már nem vagyunk semennyire se jóba.


És 2 dololra tudok gondolni. Vagy csak játszik, esetleg összejátszik a haverjával, hogy majd ha beadnám a derekam akkor ejtsen.. szóval valami haveri játszma játékszere lennék

vagy tényleg akar valamit tőlem.


Tudom, hogy az exemnek rosszul esne ha összejönnék a haverjával, hiába is tagadja, hogy már nem érdeklem őt. Ha nem érdekelném őt, akkor nem elkerülne, hanem csak szimplán levegőnek nézne szerintem.


Szerintetek melyik a vaószínűbb? Egyáltalán csinálnak ilyet a pasik a haverjuk miatt?

Vagy harmadik opció?

Korosztály: 20-30 közöttiek vagyunk


2016. nov. 16. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez személytől függ. Ha ennyire túlkombinálod, az a legjobb, ha nem kezdesz a sráccal semmit. Nemcsak ez a 2 férfi van a világon.
2016. nov. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Barátnőm járt egy hapsival. Zűrösen szétmentek, majd a pasi haverja elkezdett kezdeményezni (korábban 3-asban jártak sportolni). Végül összejöttek, aztán összeházasodtak, és most van egy 2 éves gyerekük. A 2 pasi között megmaradt a barátság, még az esküvőre is meghívták.
2016. nov. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyesmi tipikus eset. Többször hallottam már, hogy "megüresedett" csajra ismeretségi körből többen rámozdulnak. Volt egy barátnőm, amikor szakítottunk, vagy hárman is bejelentkeztek nála az ismerőseim (nem barátok, csak ismerősök) közül, ki barátnak, ki szexpartnernek. Van ilyen...
2016. nov. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!