Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megváltozhat? Van rá esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhat? Van rá esély hogy komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Ismerek egy férfit mar lassan egy éve, volt hogy próbálkozott nálam pontosabban egyszer de elhajtottam mert tudtam hogy éppen volt barátnője. Mindig is tetszett nekem ő, de igy nem akartam semmit. A lényeg hogy ő 32eves es nem volt meg neki soha normális kapcsolata inkább ilyen szerető szerepet töltött be es a barátnőit is csalta, nem rég felkeresett beszélgetünk kb egy hónapja es telleg megtesz mindent hogy bizonyítson mivel hogy azt mondja normális kapcsolatot szeretne es hogy ugy érzi megérett mar es többre vágyik mint az ilyen egy éjszakás kalandok!?

Van rá esély hogy egy ilyen férfi aki ilyen életet élt, telleg komolyan gondolja es lehet belőle hosszú táv? Mik a tapasztalatok?

21\L vagyok



2016. okt. 17. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Ilyenkor ugye a pali személyiségébe szerettek bele?

Haha, kacag a májam.

2016. okt. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Ha még sosem volt egyetlen normális kapcsolata sem, akkor sajna nincs esélye.
2016. okt. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ha ez embereknek ilyen a hozza állása es igy ételnek akkor hogyan is tudna bizonyítani azt hogy igen is megváltozott?!

Mindenki megérdemel egy esély, hús ha mindneki hathat fordít az ilyen embernek akkor nem nincs mit bizonyítania!

2016. okt. 20. 17:03
 4/4 anonim ***** válasza:
A bugyidra pàlyázik.Szép szavakkal próbálja elérni,hogy szét tedd a lábad.Ennyi...
2016. okt. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!